Makijaż permanentny brwi

Specjalizujemy się w kształtowaniu brwi od 15 lat i zależy nam, aby jak najlepiej poznać naszych klientów. Dlatego nasze spotkanie rozpoczynamy od rozmowy na temat oczekiwań, wymarzonego kształtu i koloru brwi. Omawiamy również stan zdrowia, aby wykluczyć wszystkie przeciwwskazania, które mogłyby negatywnie wpłynąć na efekt końcowy pigmentacji lub zdyskwalifikować nas do zabiegu.

"To jak wyglądamy ma ogromny wpływ na nasze poczucie własnej wartości. Jestem zwolenniczką minimalizmu, naturalności i elegancji w formie i kolorze. Moja pasja związana z malowaniem, rysunkiem towarzyszyła mi od dzieciństwa. Teraz prowadząc Instytut w Szczecinie, gabinet w Berlinie i Koszalinie, spełniam się także jako bizneswoman, a makijaż pozostaje moją wielką pasją. Wiem, jak ważna dla Ciebie jest subtelność w makijażu i efektywność zabiegu, dlatego mogę Ci obiecać, że będziesz w dobrych i doświadczonych dłoniach oraz empatia, którą poczujesz na wizycie sprawi, że Twoje obawy z pewnością odejdą."

Zapraszam
Marta

Makijaż permanentny brwi w Enklawa Institute

Nowoczesna pigmentacja to makijaż, który wygląda naturalnie, a technika pigmentacji zależna jest od filozofii i gustu Linergistki. Każdy artysta ma swoją wizję, my kierujemy się lekkością i naturalnością kształtu.

Możemy wybrać metodę najbardziej niszową na rynku makijażu permanentnego ze względu na niebywale wyjątkową wrażliwość artystyczną. Metoda włoskowa by Martha jest najczęściej wybieraną w naszym instytucie. Jeśli lubisz jednak idealną linię brwi zdecydowanie lepszym wyborem będzie metoda cieniowania ombre. W zależności od Twojego stylu i oczekiwań możemy zaproponować metodę bardzo naturalną, bardziej zarysowaną natomiast zawsze pozostajemy w nurcie filozofii naturalności.

Stary makijaż permanentny a nowa pigmentacja

Klientkom, których stary makijaż permanentny jest wyraźnie zarysowany lub zbyt ciemny polecamy, aby w pierwszej kolejności, przed nową pigmentacją, udały się na jego usunięcie metodą laserową w naszym gabinecie.

Usuwanie brwi jest zabiegiem wieloetapowym. Zabieg wymaga kilku powtórzeń w odstępach 6 tygodni. Progres zaniku pigmentu oceniany jest podczas konsultacji z kosmetologiem i linergistką. Specjalizujemy się w usuwaniu takich makijaży i jeśli chcesz mieć pewność, że obydwa zabiegi będą wykonane profesjonalnie z zachowaniem wszystkich zasad usuwania a później pigmentacji poczytaj więcej o usuwaniu:

laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Trwałość makijażu permanentnego brwi

Trwałość makijażu stałego zależy od wielu czynników (rodzaj skóry, użyty barwnik, technika makijażu). Ogromną  zaletą nowoczesnego makijażu permanentnego jest równomierne, powolne złuszczanie się barwnika. Poprawnie wykonany makijaż permanentny wymaga odświeżenia co 1-1,5 roku.

Przeciwwskazania do makijażu permanentnego brwi

Jedną z ważniejszych zasad naszej pracy z klientem jest obustronna szczerość. Zawsze i równie mocno zależy nam na pięknym wyglądzie, dobrym samopoczuciu, jak i zdrowiu naszych klientek. Dlatego pierwszym etapem naszego spotkania jest rozmowa na temat stanu zdrowia oraz wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do wykonania pigmentacji. Ich eliminacja ma ogromny wpływ na zabieg, gojenie się makijażu oraz efekt końcowy zabiegu.

Wykonując makijaż w naszym Instytucie makijaż możesz wykonać w trakcie nowotworów i leczenia chemioterapią ze względu na najwyższe bezpieczeństwo barwników oraz lekkość wykonania bez krwawienia! Poniżej przedstawiamy przeciwskazania do wykonania permanentnych brwi:

zapalenie wirusowe, np. żółtaczka, zapalenie wątroby, HIV i AIDS​

cukrzyca

stan zapalny w organizmie

hemofilia

łuszczyca

choroby tarczycy (słabsze efekty zabiegowe)

zabiegi chirurgiczne twarzy (do 6 miesięcy od dnia wykonania zabiegu)

zabieg z zastosowaniem kwasów i produktów wywołujących złuszczanie

stary makijaż permanentny (zalecane najpierw: usuwanie makijażu permanentnego.)

Jeśli nie masz pewności, czy kwalifikujesz się do zabiegu – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo

Ilość potrzebnych wizyt

Zabieg makijażu permanentnego składa się z dwóch etapów – zabiegu podstawowego oraz korekty, którą należy wykonać w czasie od 6 tygodni do 2 miesięcy od dnia pierwszego zabiegu.

Poznaj nasz styl i zainspiruj się:

Instagram: marta_czerkawska

Facebook: Martha_skincare_expert & Natural Permanent make up

Cennik Brwi

Ceny obejmują najwyższej klasy sprzęt i barwniki Long Time Liner.
Pracujemy również na barwnikach Biotek i Purebeau oraz Swiss, Hanami, które charakteryzują się bezpieczeństwem i certyfikatem REACH


Brwi Cena
Kształtowanie brwi metodą włoskową TOP by Martha lub cieniowaniem 3D, efekt pudrowy (Cena obejmuje korektę do 2 miesięcy*) 1300 zł - 1400 zł
Odświeżenie włosków lub cieniowania brwi (do 2 lat (jedna wizyta bez zmiany kształtu i metody )) 800 zł - 900 zł
Odświeżenie włosków lub cieniowania brwi (do 3 lat ( dwie wizyty bez zmiany kształtu i metody )) 1000 zł - 1100 zł
Korekta dodatkowa poza wizytami ustalonymi wyżej (Dodatkowa korekta może być potrzebna, jeśli masz jakiś stan chorobowy w organizmie lub brwi były uprzednio usuwane laserem.) 200 zł

REGULAMIN MAKIJAŻU
Odświeżeniem jest makijaż wykonywany po tej samej linergistce tj., Marty Czerkawskiej, do okresu 3 lat. Bez zmiany kształtu i bez zmiany metody. Odświeżenie nie obejmuje korekty.
Makijaż po innej linergistce oraz zmiana formy brwi, liczony jest jako nowy makijaż.

Aby uzyskać najlepszy efekt końcowy, darmowa korekta, do nowego makijażu obejmuje okres pomiędzy 2 a 4 tyg. Dodatkowa korekta po upływie 4 tyg, lub ewentualnie kolejna - dodatkowo płatna 200 zł.

REGULAMIN ZADATKU
W związku z rezerwacją terminu na makijaż permanentny czy jego odświeżenie, pobierany jest zadatek w wysokości 200 zł. Jest to
poczet spotkania oraz rezerwacji godzin pracy. Przedpłatę należy opłacić w przeciągu 24h od rezerwacji. Jest ona odejmowana od całościowej
sumy. Istnieje jednorazowa możliwość zmiany terminu bez utraty zadatku. Termin przełożony jest na kolejny wolny, tj. za około 3 miesiące.

W cenę makijażu uwzględniona jest jednorazowa korekta. Należy ją wykonać w terminie nie późniejszym niż 3 miesiące, od makijażu
permanentnego. W przypadku zmiany terminu , jest ona dodatkowo płatna w wysokości 200 zł.

Umów się na zabieg!

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz! +48 503 139 369

    Rekomendowane produkty

    Najlepsze kosmeceutyki dostępne w naszym Skin Bar z rabatem -10%