Makijaż permanentny brwi

Specjalizujemy się w kształtowaniu brwi od 15 lat i zależy nam, aby jak najlepiej poznać naszych klientów. Dlatego nasze spotkanie rozpoczynamy od rozmowy na temat oczekiwań, wymarzonego kształtu i koloru brwi. Omawiamy również stan zdrowia, aby wykluczyć wszystkie przeciwwskazania, które mogłyby negatywnie wpłynąć na efekt końcowy pigmentacji lub zdyskwalifikować nas do zabiegu.

" To jak wyglądamy ma ogromny wpływ na nasze poczucie własnej wartości. Jestem zwolenniczką minimalizmu, naturalności i elegancji w formie i kolorze. Moja pasja związana z malowaniem, rysunkiem towarzyszyła mi od dzieciństwa. Teraz prowadząc Instytut w Szczecinie, gabinet w Berlinie i Koszalinie, spełniam się także jako bizneswoman, a makijaż pozostaje moją wielką pasją. Wiem, jak ważna dla Ciebie jest subtelność w makijażu i efektywność zabiegu, dlatego mogę Ci obiecać, że będziesz w dobrych i doświadczonych dłoniach oraz empatia, którą poczujesz na wizycie sprawi, że Twoje obawy z pewnością odejdą."

Zapraszam
Marta

Brwi

Nowoczesna pigmentacja to makijaż, który wygląda naturalnie, a technika pigmentacji zależna jest od filozofii i gustu Linergistki. Każdy artysta ma swoją wizję, my kierujemy się lekkością i naturalnością kształtu.

Możemy wybrać metodę najbardziej niszową na rynku makijażu permanentnego ze względu na niebywale wyjątkową wrażliwość artystyczną. Metoda włoskowa by Martha jest najczęściej wybieraną w naszym instytucie. Jeśli lubisz jednak idealną linię brwi zdecydowanie lepszym wyborem będzie metoda cieniowania ombre. W zależności od Twojego stylu i oczekiwań możemy zaproponować metodę bardzo naturalną, bardziej zarysowaną natomiast zawsze pozostajemy w nurcie filozofii naturalności.

Stary makijaż permanentny a nowa pigmentacja / laserowe usuwanie starego makijażu

Klientkom, których stary makijaż permanentny jest wyraźnie zarysowany lub zbyt ciemny polecamy, aby w pierwszej kolejności, przed nową pigmentacją, udały się na jego usunięcie metodą laserową.

Usuwanie brwi jest zabiegiem wieloetapowym. Zabieg wymaga kilku powtórzeń w odstępach 6 tygodni. Progres zaniku pigmentu oceniany jest podczas konsultacji z kosmetologiem i linergistką. Specjalizujemy się w usuwaniu takich makijaży i jeśli chcesz mieć pewność, że obydwa zabiegi będą wykonane profesjonalnie z zachowaniem wszystkich zasad usuwania a później pigmentacji poczytaj więcej o usuwaniu;

laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Trwałość makijaży permanentnego

Trwałość makijażu stałego zależy od wielu czynników (rodzaj skóry, użyty barwnik, technika makijażu). Ogromną  zaletą nowoczesnego makijażu permanentnego jest równomierne, powolne złuszczanie się barwnika. Poprawnie wykonany makijaż permanentny wymaga odświeżenia co 1-1,5 roku.

Przeciwwskazania

Jedną z ważniejszych zasad naszej pracy z klientem jest obustronna szczerość. Zawsze i równie mocno zależy nam napięknym wyglądzie, dobrym samopoczuciu, jak i zdrowiu naszych klientek. Dlatego pierwszym etapem naszego spotkania jest rozmowa na temat stanu zdrowia oraz wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do wykonania pigmentacji. Ich eliminacja ma ogromny wpływ na zabieg, gojenie się makijażu oraz efekt końcowy zabiegu.

Wykonując makijaż w naszym Instytucie makijaż możesz wykonać w trakcie nowotworów i leczenia chemioterapią ze względu na najwyższe bezpieczeństwo barwników oraz lekkość wykonania bez krwawienia!

zapalenie wirusowe, np. żółtaczka, zapalenie wątroby, HIV i AIDS​

cukrzyca

stan zapalny w organizmie

hemofilia

łuszczyca

choroby tarczycy (słabsze efekty zabiegowe)

zabiegi chirurgiczne twarzy (do 6 miesięcy od dnia wykonania zabiegu)

zabieg z zastosowaniem kwasów i produktów wywołujących złuszczanie

stary makijaż permanentny (usuwanie makijażu perm.)

Jeśli nie masz pewności, czy kwalifikujesz się do zabiegu – skontaktuj się z nami tel……. email: ………………………….

Ilość wizyt

Zabieg makijażu permanentnego składa się z dwóch etapów –zabiegu podstawowy oraz korekty, którą należy wykonać  w czasie od 6 tygodni do 2 miesięcy od dnia pierwszego zabiegu.

Poznaj nasz styl i zainspiruj się:

Instagram: marta_czerkawska

Facebook: Martha_skincare_expert & Natural Permanent make up

Cennik Brwi

Brwi Cena
Kształtowanie brwi metodą włoskową TOP by Martha (Brwi Flaffy natural ( cena obejmuje korektę do 2 miesięcy )) 1300 zł
Klasyczne włoskowe (Brwi klasyczne włoskowe ( cena obejmuje korektę do 2 miesięcy )) 1100 zł
Odświeżenie włosków lub cieniowania brwi (do 1,5 roku (jedna wizyta bez zmiany kształtu i metody )) 850 zł
Odświeżenie włosków lub cieniowania brwi (do 3 lat ( dwie wizyty bez zmiany kształtu i metody )) 1000 zł
Kształtowanie brwi cieniowaniem 3D, efekt pudrowy 1300 zł
Korekta dodatkowa poza wizytami ustalonymi wyżej (Dodatkowa korekta może być potrzebna, jeśli masz jakiś stan chorobowy w organizmie lub brwi były uprzednio usuwane laserem.) 200 zł
Korekta z pogrubieniem lub zmianą koloru 200 zł

REGULAMIN ZADATKU
W związku z rezerwacją terminu na makijaż permanentny czy jego odświeżenie, pobierany jest zadatek w wysokości 200 zł. Jest to
poczet spotkania oraz rezerwacji godzin pracy. Przedpłatę należy opłacić w przeciągu 24h od rezerwacji. Jest ona odejmowana od całościowej
sumy. Istnieje jednorazowa możliwość zmiany terminu bez utraty zadatku. Termin przełożony jest na kolejny wolny, tj. za około 3 miesiące.

W cenę makijażu uwzględniona jest jednorazowa korekta. Należy ją wykonać w terminie nie późniejszym niż 3 miesiące, od makijażu
permanentnego. W przypadku zmiany terminu , jest ona dodatkowo płatna w wysokości 200 zł.

Umów się na zabieg!

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz! +48 503 139 369

    Rekomendowane produkty

    Najlepsze kosmeceutyki dostępne w naszym Skin Bar z rabatem -10%