Make up by Marta


Marta Czerkawska Burgs - właścicielka Instytutu, dyplomowana terapeutka skóry wizażystka i artystka makijażu permanentnego, która ceni sobie naturalność w formie i kolorze. Makijażem zajmuje się od 16 lat i ma ogromne doświadczenie przy pracy z Kobietami w rożnym wieku. Wsłuchuje się w potrzeby Klientek, na konsultacji omawiany jest makijaż, pokazywane techniki oraz paleta pigmentów, aby makijaż stworzony dla Ciebie był odpowiedzią na Twoje marzenia.

Marta wykonuje makijaże w nurcie filozofii Make up No make up bez przerysowania z uwzględnieniem najlepszej jakości pigmentów, które stanowią nierozłączalną wieź pomiędzy świadomym artystą a pięknym makijażem. Podkreśla Twoje atuty tak, abyś czuła się nadal sobą i cieszyła się swoją urodą. 

" To jak wyglądamy ma ogromny wpływ na nasze poczucie własnej wartości. Jestem zwolenniczką minimalizmu, naturalności i elegancji w formie i kolorze. Moja pasja związana z malowaniem, rysunkiem towarzyszyła mi od dzieciństwa. Teraz prowadząc Instytut w Szczecinie, gabinet w Berlinie i Koszalinie spełniam się także jako bizneswoman a makijaż pozostaje moją wielką pasją. Wiem, jak ważna dla Ciebie jest subtelność w makijażu ale zarówno efektywność zabiegu dlatego mogę Ci obiecać, że będziesz w dobrych i doświadczonych dłoniach oraz empatia, którą poczujesz na wizycie sprawi, że Twoje obawy z pewnością odejdą."

Zapraszam
Marta

Poznaj nasz styl i zainspiruj się:

Instagram: marta_czerkawska

Facebook: Martha_skincare_expert & Natural Permanent make up

Umów się na zabieg!

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz! +48 503 139 369

    Rekomendowane produkty

    Najlepsze kosmeceutyki dostępne w naszym Skin Bar z rabatem -10%