OCZYSZCZANIE WODOROWE

Bubble hydro jet to urządzenie wykorzystujące oczyszczające i antyoksydacyjne właściwości wodoru z technologią złuszczania za pomocą specjalnie wyselekcjonowanych składników aktywnych. W trakcie jednego zabiegu  dochodzi do mechanicznego złuszczania, peelingu enzymatycznego oraz chemicznego, wtłoczenia składników aktywnych i działania antiaging przy pomocy fali RF. 

"Moja filozofia w upiększaniu to minimalizm w formie i kolorze, zrównoważone terapie Smart Aging bez korzystania z twardej medycyny estetycznej tj, wypełniaczy, nici i stosowanie minimalnej ilości botoksu na rzecz światowych, skutecznych technologii połączonych z manualnym dotykiem terapeuty."

Właścicielka/ Beauty Expert
Marta

Działanie wodoru w oczyszczaniu wodorowym 

Wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który jednocześnie eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydantem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina c, czy nawet koenzym q10. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling.

Hydrabrazja przy użyciu substancji aktywnych 

krok A – mikrozłuszczanie

Enzymy z ananasa
Bromelina
Wit c 5%

krok B – dogłębne oczyszczenie 

Kwas salicylowy 1%
Kwas felurowy
Wit pp

krok C – rozświetlenie i nawilżenie

Kwas laktobionowy 1%
Kwas hialuronowy
Wit c

Etapy oczyszczania wodorowego

Zabieg zawiera 6 etapów: usunięcia wolnych rodników, eksfoliacji, dotlenienia, dyspersji antyoksydantów, wtłoczenia substancji aktywnych oraz liftingu. Dzięki personalizacji substancji złuszczających, możliwości dostosowania odpowiedniej głowicy oraz indywidualnej pielęgnacji Dermalogica jest to zabieg dedykowany dla każdego typu cery, również dla cery problematycznej i naczyniowej.

Głównym efektem zabiegu jest idealnie oczyszczona, gładka, odświeżona i nawilżona skóra. Jej napięcie ulega zdecydowanej poprawie. Uaktywniają się procesy regeneracyjne. Efekty są widoczne od razu po zabiegu.

Cennik Bubble Hydro Jet oczyszczanie wodorowe

Bubble Hydro Jet oczyszczanie wodorowe Cena
Basic Bubble Hydro Jet wodorowe 290 zł
Basic Bubble Hydro Jet oczyszczanie ciśnieniowe z dodatkiem enzymów 320 zł
Bubble Hydro Jet Basic + oczyszczanie manualne Dermalogica 420 zł
Premium Bubble Hydro Jet Basic + Anti Aging RF Dermalogica 460 zł
Delux Premium Bubble Hydro Jet + Age Smart Dermalogica 570 zł

Umów się na zabieg!

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz! +48 503 139 369

    Rekomendowane produkty

    Najlepsze kosmeceutyki dostępne w naszym Skin Bar z rabatem -10%