ALQVIMIA BY ENKLAWA INSTITUTE

Wszystko zaczęło się w Can Duran, miejscowości u podnóża Pirenejów w Hiszpanii. Od ponad 40 lat jest to miejsce w którym tworzone są najwyższej jakości, 100% naturalne kosmetyki dbające o równowagę między duchem, a ciałem.

Założyciel marki Idili Lizcano stał się pionierem w szerzeniu koncepcji piękna i dobrego samopoczucia, która rozciąga się od czystości natury po doskonałość doświadczenia.

Receptury produktów pochodzą ze zbiorów roślin metodą biodynamiczną uprawianych w La Garrotxa. System produkcji jest całkowicie autorski, powolny, opierający się na szacunku do tradycji alchemii. Współpraca z naturą, czerpanie inspiracji od roślin, zwierząt, powietrza, słońca. Wszystkie te czynniki tworzą całość i stanowią gwarancję skuteczności oraz świeżości olejów do ciała i aromaterapii.

Dzięki konceptowi Alqvimia by Enklawa Institute stworzyłyśmy dla Ciebie przestrzeń przepełnioną równowagą, harmonią i spokojem. Poznaj świat prawdziwej aromaterapii, poczuj zapachy, które ukoją Twoje zmysły. Odpręż się, weź głęboki oddech i pozwól nam zadbać o resztę.

Zabieg Alqvimia

ALQVIMIA BY ENKLAWA INSTITUTE to 2 rytuały bazujące na autorskich produktach marki Alqvimia. Każdy wyjątkowy na swój sposób.

Wybierz idealny RYTUAŁ dla Ciebie…

KRÓLOWA EGIPTU

Rytuał Piękna, wykonywany z użyciem soli i błota z Morza Martwego oraz dodatkiem olejków eterycznych z kadzidła i mirry o subtelnym, egzotycznym zapachu. Zainspirowany postacią Kleopatry, jednej z najbardziej fascynujących kobiecych postaci w historii, oferuje doświadczenie pielęgnacji, która pomoże zachować na długo młodość, atrakcyjność, pewność siebie i siłę ducha. Od wieków znane i cenione właściwości Morza Martwego, a także cennych olejków eterycznych z kadzidłowca, mirry i petitgrain odmłodzą skórę, dając poczucie harmonii, fascynacji i piękna, które sprawią, że poczujesz się jak prawdziwa królowa.

Otul się uwodzicielskimi zapachami, które pozwolą Ci zatopić się w stanie głębokiego relaksu. Podczas rytuału wykorzystujemy produkty z luksusowej linii marki Alqvimia, Queen Of Egypt.

Podczas 90 minutowego seansu doświadczysz prawdziwej aromaterapii 100% naturalnymi olejkami eterycznymi, wprowadzimy Cię w stan medytacji i zadbamy o nawilżenie i regenerację Twoje skóry. Podczas rytuału wykorzystujemy wiele autorskich technik masażu twarzy, dekoltu, rąk, dłoni i głowy.

Olejek eteryczny QUEEN OF EGYPT

 

RYTUAŁ OAZA SPOKOJU

Czasami nie jesteśmy świadomi tego, jak stres może zdominować nasze życie. W społeczeństwie, które pcha nas do doskonałości każdego dnia, ludzie nie pamiętają już stanu naturalnej równowagi, akceptując zmieniony stan świadomości, który powoduje zmęczenie, bezsenność, zaburzenia odżywiania itp. jako normę.

Rytuał ten zapewnia przyjemne uczucie wewnętrznego spokoju i głębokiego relaksu, który będzie wspierał zarówno ciało fizyczne, jak i umysł oraz emocje. Wykraczając daleko poza moment całkowitego relaksu, pomoże odzyskać wewnętrzną harmonię i połączyć się z poczuciem szacunku dla własnego rytmu życia.

Rytuał Spa składa się z połączenia antystresowego masażu pleców, odżywczego i nawilżającego zabiegu na twarz oraz zrównoważenia energii ducha.

Olejek z kiełków pszenicy

 

Cennik Rytuał Alqvimia

Rytuał Alqvimia Cena
Rytuał piękna Królowa Egiptu (poznaj świat prawdziwej aromaterapii) 450 zł
Rytuał Oaza Spokoju (odkryj swój wewnętrzny spokój) 380 zł

Umów się na zabieg!

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz! +48 503 139 369

    Rekomendowane produkty

    Najlepsze kosmeceutyki dostępne w naszym Skin Bar z rabatem -10%