Makijaż permanentny kreski

Makijaż permanentny oczu pozwala doskonale podkreślić spojrzenie i zagęścić optycznie linię rzęs. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i nienaganny wygląd.
Nasze spotkanie rozpoczynamy od rozmowy na temat oczekiwań dotyczących makijażu permanentnego oczu. Omawiamy również stan zdrowia, aby wykluczyć wszystkie przeciwwskazania, które mogłyby negatywnie wpłynąć na efekt końcowy pigmentacji lub zdyskwalifikować nas do zabiegu.
Kolejnym etapem jest rysunek wstępny. Ma on na celu ukazać kształt kreski, który uzyskamy jako efekt pigmentacji.


" To jak wyglądamy ma ogromny wpływ na nasze poczucie własnej wartości. Jestem zwolenniczką minimalizmu, naturalności i elegancji w formie i kolorze. Moja pasja związana z malowaniem, rysunkiem towarzyszyła mi od dzieciństwa. Teraz prowadząc Instytut w Szczecinie, gabinet w Berlinie i Koszalinie spełniam się także jako bizneswoman a makijaż pozostaje moją wielką pasją. Wiem, jak ważna dla Ciebie jest subtelność w makijażu ale zarówno efektywność zabiegu dlatego mogę Ci obiecać, że będziesz w dobrych i doświadczonych dłoniach oraz empatia, którą poczujesz na wizycie sprawi, że Twoje obawy z pewnością odejdą."

Zapraszam
Marta

Eyeliner

Zabieg makijażu kreski w zależności od Twojego stylu i upodobań można wykonać w wersji naturalnej bądź w wersji kształtującej kreski Eyeliner.

Metoda zagęszczania rzęs jest najczęściej wykonywaną pigmentacją oka. Skupia się na malowaniu lekkim ruchem lini przy rzęsach aby po zagojeniu wyglądała na gęstsza linie rzęs.

Metoda Eyeliner, metoda która można wykonać w wielu wariantach i decyzję o intensywności kreski podejmujemy po rysunku wstępnym.

Najnowszą formą makijażu jest Quenn Line kreska królewska, charakteryzująca się cieniutką kreską lekko modelującą kształt oka z pudrowym rozcieniowaniem.

Każda kreska charakteryzuje się inna trwałością oraz czasem zabiegowym.

Stary makijaż permanentny a nowa pigmentacja / laserowe usuwanie starego makijażu

Klientkom, których stary makijaż permanentny jest wyraźnie zarysowany lub kształt kreski odbiega od nowej koncepcji polecamy, aby przed nową pigmentacją, udały się na jego usunięcie metodą laserową.
Laserowe usuwanie kresek wykonywane jest przy użyciu tytanowych nakładek, które wkładane są pod powiekę oka dając 100% bezpieczeństwo zabiegu. Progres zaniku pigmentu oceniany jest podczas konsultacji z kosmetologiem i linergistką.
(usuwanie makijażu/ tatuażu)

Trwałość makijaży permanentnego

Trwałość makijażu stałego zależy od wielu czynników (rodzaj skóry, użyty barwnik, technika makijażu). Ogromną zaletą nowoczesnego makijażu permanentnego jest równomierne, powolne złuszczanie się barwnika. Natomiast przy zastosowaniu czarnego pigmentu na powiece, makijaż pozostaje z nami bardzo długo. Dlatego też należy dokładnie przeanalizować jaką kreska będzie nas satysfakcjonować przez co najmniej 8 lat. Odświeżenie proponowane po około 4 latach.

Przeciwwskazania

Jedną z ważniejszych zasad naszej pracy z klientem jest obustronna szczerość. Zawsze i równie mocno zależy nam na pięknym wyglądzie, dobrym samopoczuciu, jak i zdrowiu naszych klientek. Dlatego pierwszym etapem naszego spotkania jest rozmowa na temat stanu zdrowia oraz wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do wykonania pigmentacji. Ich eliminacja ma ogromny wpływ na zabieg, gojenie się makijażu oraz efekt końcowy zabiegu.

 • Zapalenie wirusowe, np. żółtaczka, zapalenie wątroby, HIV i AIDS
 • Cukrzyca
 • Stan zapalny w organizmie
 • Infekcja wirusowa, bakteryjna lub grzybicza
 • Hemofilia
 • Jęczmień
 • Łuszczyca
 • Soczewki kontaktowe
 • Zaawansowana choroba tarczycy
 • Zabiegi chirurgiczne twarzy i powiek (do 6 miesięcy od dnia wykonania zabiegu)
 • Henna rzęs
 • Laminacja rzęs
 • Doklejone rzęsy
 • Stary makijaż permanentny (link: usuwanie makijażu perm.)

Jeśli nie masz pewności, czy kwalifikujesz się do zabiegu – skontaktuj się z nami tel……. email: ………………………….

Ilość wizyt

Zabieg makijażu permanentnego składa się z dwóch etapów –zabiegu podstawowy oraz korekty, którą należy wykonać w czasie od 6 tygodni do 2 miesięcy od dnia pierwszego zabiegu.

Poznaj nasz styl i zainspiruj się:

Instagram: marta_czerkawska

Facebook: Martha_skincare_expert & Natural Permanent make up

Cennik Kreski

Kreski Cena
Kreska w linii rzęs dolna lub górna (Wliczone 2 wizyty, korekta do 2 miesiecy.) 500 zł - 600 zł
Eyeliner grubsza kreska (Wliczone 2 wizyty, korekta do 2 miesięcy.) 950 zł
Eyeliner królewski (Delikatna kreska z wyciągnięciem i rozcieniowaniem. Wliczone 2 wizyty, korekta do 2 miesięcy.) 900 zł
Dodatkowe pogrubienie kreski 200 zł
Odświeżenie bez zmiany kształtu i bez pogrubienia (do 4 lat, 1 wizyta ) 400 zł - 800 zł

REGULAMIN ZADATKU
W związku z rezerwacją terminu na makijaż permanentny czy jego odświeżenie, pobierany jest zadatek w wysokości 200 zł. Jest to
poczet spotkania oraz rezerwacji godzin pracy. Przedpłatę należy opłacić w przeciągu 24h od rezerwacji. Jest ona odejmowana od całościowej
sumy. Istnieje jednorazowa możliwość zmiany terminu bez utraty zadatku. Termin przełożony jest na kolejny wolny, tj. za około 3 miesiące.

W cenę makijażu uwzględniona jest jednorazowa korekta. Należy ją wykonać w terminie nie późniejszym niż 3 miesiące, od makijażu
permanentnego. W przypadku zmiany terminu , jest ona dodatkowo płatna w wysokości 200 zł.

Umów się na zabieg!

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz! +48 503 139 369

  Rekomendowane produkty

  Najlepsze kosmeceutyki dostępne w naszym Skin Bar z rabatem -10%