PLAZMA

Filozofia Smart Aging - zrównoważone terapie odmładzające

Nowoczesna plazma to idealne połączenie zaawansowanej technologii i mikrochirurgii. Urządzenie pozwala uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu. Wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie w obrębie naskórka, bez uszkodzenia skóry. Pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia i odmłodzić wygląd spojrzenia.

Handy to urządzenie dzięki któremu możemy w sposób trwały pozbyć się niechcianych oraz nieestetycznych zmian skórnych, włókniaków, pieprzyków, brodawek oraz blizn. W kontrolowany sposób obkurcza skórę w miejscu działania, a to z kolei pozwala na leczenie naskórka i obszarów skórnych dotkniętych problemami estetycznymi.

Zabieg Plasma – na czym polega?

Plazma to wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane we Włoszech, które jest z powodzeniem stosowane w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. To proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu. Urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry. Pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić wygląd i spojrzenia stosowany w korekcji powiek.

Urządzenie może też być stosowane w zabiegach dermatochirurgicznych, np. do usuwania brodawek, włókniaków, naczyniaków, kępek żółtych, modzeli. Polecane jest też w leczeniu blizn, keloidów, a także p zmian związanych z rogowaceniem skóry). Dodatkowo możemy w sposób trwały pozbyć się niechcianych oraz nieestetycznych zmian skórnych, włókniaków, pieprzyków, brodawek oraz blizn. W kontrolowany sposób obkurcza skórę w miejscu działania, a to z kolei pozwala na leczenie naskórka i obszarów skórnych dotkniętych problemami estetycznymi.

Wskazania do zabiegu Plazma

opadająca skóra nad powiekami,

zmarszczki w okolicach oczu oraz ust,

brodawki łojotokowe,

brodawki wirusowe / kurzajki,

włókniaki miękkie,

grudki perliste,

prosaki,

kaszaki,

kępki żółte.

Umów się na konsultację przed zabiegiem!

Jeśli chcesz aby Twoją zmianę skórną usunął wykwalifikowany lekarz przy pomocy najwyższej jakości plazmy medycznej – umów się na konsultację. Podczas spotkania ocenimy zmianę i jeśli będzie się kwalifikować, to mamy możliwość wykonania zabiegu od ręki na miejscu.

Zalety Plasma Handy

precyzyjny – mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry,

nieinwazyjny – polecany osobom, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny,

skuteczny – efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu,

komfortowy – nie wymaga długiej rekonwalescencji,

bezpieczny – nawet dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane

Efekty liftingu Plazma

likwidacja nadmiaru skóry do około 30%

efekty widoczne już po jednym zabiegu

wygładzenie skóry

widoczne zmniejszenie zmarszczek, blizn

likwidacja przebarwień, kurzajek, brodawek

uniesienie powiek, efekt „otwarcia oka

Przeciwwskazania do zabiegu

choroby nowotworowe,

choroby oczu,

przyjmowanie leków – tetracykliny, izotretynoiny (Accutane, Izotek),

ciąża i okres karmienia piersią.

Cennik Plazma

Plazma Cena
Usuwanie włókniaków do 5 szt. 200 zł
Usuwanie drobnych znamion od 300 zł

Umów się na zabieg!

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz! +48 503 139 369

    Rekomendowane produkty

    Najlepsze kosmeceutyki dostępne w naszym Skin Bar z rabatem -10%