STYMULACJA RH KOLAGENEM

STYMULACJA TKANKOWA

Innowacyjna biostymulacja na bazie kolagenu typu I, który pozyskiwany jest z nici jedwabnych, dzięki czemu przywracamy skórze naturalną jędrność i elastyczność. Idealny zabieg dla osób, które chcą zredukować wiotkość, zmarszczki i blizny.

Zabieg jest NATURALNY ze względu pochodzenie wyłącznie naturalnych składników, bez chemicznych środków sieciujących.

Wykazuje 100% BIOZGODNOŚĆ mobilizując tym samym skórę do bioregeneracji.

W dodatku jest BEZPIECZNY, ponieważ nie wykazuje reakcji alergicznych.

Wszystko to, co najlepsze dla naszego ciała, możemy czerpać z natury. Zastrzyki z kolagenem na twarz wykonywane przez ekspertów tworzących Enklawa Institute stanowią idealne połączenie naturalnych składników z najnowszymi zdobyczami nauki. Utrata kolagenu nie musi oznaczać pojawienia się zmarszczek, zmęczenia wypisanego na twarzy i zmiany jej owalu. Mezoterapia kolagenem to nasz przepis na wydłużenie młodości!

Jak działa kolagen RH?

Zawarty w produkcie kolagen Rh indukuje syntezę prokolagenu w fibroblastach, dzięki czemu skóra odzyskuje sprężystość. Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej nawilża skórę i ułatwia proliferację fibroblastów. Karboksymetyloceluloza wykazuje działanie przeciwstarzeniowe oraz działa hamująco na hialuronidazę przeciwdziałając utracie naturalnego kwasu hialuronowego.

Zabiegi z wykorzystaniem stymulacji tkankowej pozwalają uzyskać naturalne i długotrwałe efekty ze względu na wywołanie zmian strukturalnych w naszej skórze. Uzupełniamy postępujące niedobory skóry, które następują z roku na rok na skutek postępującego procesu starzenia się skóry. Dzięki stymulacji kolagenu utrzymujemy zdrowy i młody wygląd bez efektu przerysowania. Zastrzyki z kolagenu na twarz dają fenomenalne efekty w krótkim czasie. Dzięki kuracji pozbędziesz się zmarszczek, poprawisz kontur twarzy, pozbędziesz się asymetrii, wygładzisz nieustrukturyzowaną tkankę podskórną i zwiększysz poziom nawilżenia. Co ważne, substancja nie wywołuje niepożądanych reakcji, a efekt zabiegu jest niezwykle naturalny, świeży i subtelny.

Mezoterapia kolagenem – odzyskaj blask!

Kolagen jest białkiem podporowym budującym ludzką tkankę skórną. Za jego produkcję odpowiadają fibroblasty. Włókna kolagenowe tworzą „rusztowanie”, dzięki któremu skóra jest napięta, jędrna i zachowuje swój owal. Ponadto białko budulcowe odpowiada za sprężystość tkanki skórnej, jej elastyczność i odporność na uszkodzenia. Po 25. roku życia stężenie kolagenu drastycznie spada – każdego roku ilość tej drogocennej substancji zmniejsza się o około 1,5%. Efekty zmian w strukturze skóry są widoczne gołym okiem – utrata jędrności i gęstości, pojawianie się zmarszczek, opadanie kącików ust i powiek to tylko część następstw nieuniknionego procesu. Kremy, sera i maseczki nakładane w domowym zaciszu nie przynoszą satysfakcjonujących efektów? Rozwiązaniem problemu jest iniekcyjne podanie stymulatorów kolagenu – preparatów działających na poziomie komórkowym.

Wskazania do zabiegu kolagenem

 • wiotkość skóry,
 • postępujący proces starzenia się,
 • utrata elastyczności,
 • nagła/znaczna utrata wagi,
 • zmarszczki i bruzdy.

Kolagen Rh – zalety

 • naturalny produkt,
 • w 100% biozgodny,
 • nie wywołuje reakcji alergicznych,
 • kompletny skład.

Efekty zabiegu kolagenem Rh

 • poprawa owalu twarzy i lifting, poprzez zagęszczenie i przebudowę sieci włókien kolagenowych,
 • zwiększenie poziomu nawilżenia w skórze, dzięki wzbogaceniu preparatu o kwas hialuronowy nieusieciowany,
 • działanie przeciwstarzeniowe poprzez dezaktywacje wolnych rodników w skórze poprzez zastosowanie antyoksydantu,
 • działanie ochronne dla naturalnego kwasu hialuronowego wywołanie karboksycelulozą.

Przeciwwskazania do zabiegu

 •  ciąża, karmienie piersią,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
 • opryszczki i inne infekcje wirusowe,
 • grzybicze i bakteryjne infekcje skóry,
 • stany zapalne skóry.

Sprawdzony i testowany stymulator kolagenu w Enklawa Institute!

Pracujemy z różnymi preparatami – między innymi takimi jak Nucleofill, Electri i Karisma kolagen. Kolagen podawany jest w ściśle kontrolowanych warunkach. Nad przebiegiem kuracji czuwają doświadczeni specjaliści, którzy komfort i potrzeby pacjenta stawiają na pierwszym miejscu. Standard zabiegu podnoszą innowacyjne urządzenia zapewniające nieprzeciętną precyzję każdego nakłucia.

Cennik Stymulacja tkankowa

Stymulacja tkankowa Cena
Nucleofill Medium 900 zł
Nucleofill Strong 900 zł
Terapia łączona Nucleofill Medium + Strong 1550 zł
Nucleofill Soft Eyes 900 zł
Karisma stymulacja kolagenowa 1200 zł
Electri okolica oczu 750 zł
Sisthaema Hevo T 1150 zł
Sunekos 200 na okolice oczu 750 zł

Specjaliści:
mgr kosmetologii Dominika Budzińska
mgr kosmetologii Patrycja Wanagelis-Penczyłło

Umów się na zabieg!

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz! +48 503 139 369

  Rekomendowane produkty

  Najlepsze kosmeceutyki dostępne w naszym Skin Bar z rabatem -10%