STYMULATORY TKANKOWE

Filozofia Smart Aging - zrównoważone terapie odmładzające

Stymulatory tkankowe to naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, która zawiera polinukleotydy pobudzające skórę do odbudowy. Potrójne działanie na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Przede wszystkim stymuluje proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej lifting. Drugim mechanizmem jest działanie antyoksydacyjne, jak również wiązanie wody przez polinukleotydy, co zapewnia długotrwałe nawodnienie skóry. Skóra zyskuje jędrność i nawilżenie. Zabieg powoduje wprowadzenie skóry w proces biostymulacji, dzięki czemu ulega ona regeneracji, zagęszczeniu i ujędrnieniu, a działanie antyoksydacyjne i nawilżające dają jej wyraźne odmłodzenie. W konsekwencji skóra staje się promienna i nabiera zrelaksowanego, wypoczętego wyglądu.

Upływający czas odciska piętno na wyglądzie twarzy i całego ciała. Wraz z biegiem lat cera traci napięcie, blask i młodzieńczą witalność. Kondycji skóry nie służą również takie czynniki jak ekspozycja na promieniowanie UV, niewłaściwa pielęgnacja, dieta uboga w witaminy i inne cenne składniki odżywcze, zanieczyszczenie powietrza, predyspozycje genetyczne, stres, palenie papierosów czy spożywanie alkoholu. Nowoczesna medycyna estetyczna i kosmetologia dostarczają nam jednak skuteczne narzędzia pozwalające cofnąć wskazówki biologicznego zegara. Stymulatory tkankowe należą do grupy najskuteczniejszych nieinwazyjnych technik odmładzania komórek skóry.

Stymulatory na twarz – poznaj zabieg rewolucjonizujący medycynę estetyczną

Nowa koncepcja bioregeneracji skóry i liftingu na poziomie komórkowym. Jest idealnym zabiegiem dla osób, które obserwują u siebie pogorszenie owalu twarzy, utratę napięcia i nawilżenia skóry. Ze względu na dużą różnorodność protokołów zabiegowych, leczenie można wykonać każdemu pacjentowi niezależnie od wieku oraz rodzaju skóry. wyraźny i naturalny efekt bez przerysowania rysów twarzy. W wyniku działania produktu skóra staje się napięta, nawilżona i jędrna przez co uzyskujemy zdrowy i wypoczęty wygląd.

Stymulator tkankowy, którego efekty Cię zachwycą

Stymulatory tkankowe pod oczy, wokół ust czy na policzki spełnią oczekiwania zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy nie chcą się poddawać inwazyjnym kuracjom. Rewolucyjny zabieg „liftingu na poziomie komórkowym” jest remedium na wiele problemów, przez które twarz wydaje się zmęczona, szara i odwodniona. Pożegnaj matową, przesuszoną cerę, zmarszczki i opadający owal twarzy – seria zabiegów przywróci cerze świeżość, napięcie i witalność.

Stymulatory tkankowe na twarz nie powodują efektów ubocznych w postaci obrzęków, utraty mimiki, migracji preparatu czy reakcji uczuleniowych. Kuracja przeprowadzana w ściśle kontrolowanych warunkach gabinetu jest bezpieczna i bezbolesna

Rodzaje preparatów 

 • Medium – zawiera 1,5ml 2% polinukleotydu
 • Strong – zawiera 1,5ml 2,5% polinukleotydu

​Wskazania do zastosowania stymulatorów tkankowych

 • zmarszczki i bruzdy wokół oczu, w tym zmarszczki mimiczne,
 • opadające powieki,
 • cienie pod oczami,
 • utrata jędrności i napięcia powieki dolnej,
 • utrata nawilżenia,
 • nierówny koloryt skóry.

​Zalety stymulatorów tkankowych

 • produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny – zawiera substancji o potencjale uczulającym,
 • z zabiegu mogą skorzystać osoby w każdym wieku, nawet te posiadające skórę wrażliwą i skłonną do alergii.

​Efekty po zabiegu polinukleotydami

 • poprawia nawilżenie skóry  – trwałe wiązanie wody sprawia, że nie jest konieczne sztuczne zwiększanie objętości tkanek, co pozwala na osiągnięcie naturalnego efektu
 • działa przeciwstarzeniowo – niwelowanie wpływu reaktywnych form tlenu na skórę pozwala na zmniejszanie widoczności zmarszczek, przebarwień słonecznych, czy innych uszkodzeń skóry
 • ma działanie liftingujące – zwiększenie produkcji białek strukturalnych pozwala na nieinwazyjną poprawę owalu twarzy
 • zmniejsza obrzęki – polinukleotydy poprawiają przepływ krwi w tkankach, co wykorzystuje się w celu zmniejszania opuchnięć, czy worków pod oczami.

Przeciwwskazania do zabiegu stymulatorami

 • ciąża, karmienie piersią,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
 • opryszczka i inne infekcje wirusowe,
 • grzybicze i bakteryjne infekcje skóry,
 • stany zapalne skóry.

Skuteczne stymulatory Szczecin i Koszalin

Dlaczego warto się zdecydować na nasze stymulatory? Szczecin i Koszalin to miasta, w których znajdują się gabinety Enklawa Institute. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści (przede wszystkim kosmetolodzy i terapeuci skóry), którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje na międzynarodowych szkoleniach. Nie uznajemy schematów i gotowych rozwiązań – każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i uważnością. Typ zabiegu, dawka i skład preparatów są dobierane na podstawie badania i analizy potrzeb danego organizmu. Uzyskanie fenomenalnych rezultatów w krótkim czasie nie byłoby możliwe bez wysokiej klasy sprzętu, dlatego inwestujemy w najnowocześniejsze technologie, aby stale podnosić standard usług.

Cennik Stymulacja tkankowa

Stymulacja tkankowa Cena
Nucleofill Medium 900 zł
Nucleofill Strong 900 zł
Terapia łączona Nucleofill Medium + Strong 1550 zł
Nucleofill Soft Eyes 900 zł
Karisma stymulacja kolagenowa 1200 zł
Electri okolica oczu 750 zł
Sisthaema Hevo T 1150 zł
Sunekos 200 na okolice oczu 750 zł

Specjaliści:
mgr kosmetologii Dominika Budzińska
mgr kosmetologii Patrycja Wanagelis-Penczyłło

Umów się na zabieg!

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz! +48 503 139 369

  Rekomendowane produkty

  Najlepsze kosmeceutyki dostępne w naszym Skin Bar z rabatem -10%