PIELĘGNACJA STÓP

Luksusowy rytuał zabiegowy Pedicure de Lux Spa rozpoczyna się od aromatycznej kąpieli stóp połączonej z hydromasażem. Po chwili odprężenia usuwany jest nadmiar zrogowaciałego naskórka przy użyciu wysokiej klasy maszyny frezującej. Następnie skracane oraz opracowane zostają paznokcie z  dodatkowym wypolerowaniem płytki paznokciowej a także usunięciem skórek. Kolejnym etapem rytuału jest wykonanie ziarnistego peelingu, który doskonale pobudza krążenie krwi oraz zmiękcza i wygładza naskórek.
Pedicure de Lux Spa zakończony jest relaksującym masażem stóp z na masce odżywczej oraz olejkach.

Zabieg Pedicure SPA

O skórę stóp i zdrowe paznokcie należy dbać z równą troską jak o resztę ciała. Pamiętajmy, aby poddawać je odpowiednim zabiegom, które pozwolą utrzymać je w doskonałej kondycji.

Autorskie rytuały Enklawa Institute to wyjątkowa oferta, która została stworzona w taki sposób, aby poprawa wyglądu wiązała się z chwilami głębokiego relaksu i przyjemności. Zabieg Pedicure de Lux Spa to dopracowany w 100% rytuał idealnie wypielęgnowanych stóp.

Gabinet w którym odbywa się zabieg pielęgnacji stóp w wersji de Lux wyposażony jest w wyjątkowo wygodny fotel masujący, który wykonuje niesamowicie odprężający masaż pleców.

Kompletny zabieg Pedicure de Lux Spa zwieńczony masażem na aromatycznych olejkach przy świetle świec i wyciszającej muzyce to potrójna dawka przyjemności i relaksu.

Luksusowy rytuał zabiegowy Pedicure de Lux Spa rozpoczyna się od aromatycznej kąpieli stóp połączonej z hydromasażem. Po chwili odprężenia usuwany jest nadmiar zrogowaciałego naskórka przy użyciu wysokiej klasy maszyny frezującej. Następnie skracane oraz opracowane zostają paznokcie z  dodatkowym wypolerowaniem płytki paznokciowej a także usunięciem skórek. Kolejnym etapem rytuału jest wykonanie ziarnistego peelingu, który doskonale pobudza krążenie krwi oraz zmiękcza i wygładza naskórek. Pedicure de Lux Spa zakończony jest relaksującym masażem stóp z na masce odżywczej oraz olejkach.

Podczas rytuału pedicure używamy produktów renomowanych marek: OPI, Rituals, Dermalogica. Wszystkie preparaty są przebadane dermatologicznie i posiadają niezbędne atesty. Wyróżniają się wysoką jakością oraz niezwykłą skutecznością.

Wskazania SPA dla stóp

nieestetyczny wygląd stóp i paznokci,

nierówne płytki paznokciowe,

przesuszona, szorstka skóra stóp,

zgrubienia i zrogowacenia na podeszwie stóp,

chęć relaksu i rozluźnienia,

wrażenie ciężkich, zmęczonych i obolałych stóp,

obrzęki i słabe ukrwienie stóp, zimne stop.

Zalety SPA pedicure

doskonała jakość zabiegu,

najlepszej jakości kosmetyki pielęgnacyjne,

połączenie zabiegu pedicure z niesamowitym relaksem i odprężeniem.

Efekty po zabiegu SPA dla stóp 

gładka, wypielęgnowana skóra,

pięknie opracowane paznokcie,

efekt lekkich i wypoczętych stóp,

doskonałe samopoczucie.

Przeciwwskazania do zabiegu pedicure de LUX

grzybice i drożdżyce skóry oraz paznokci,

stany ropne i infekcyjne,

choroby wirusowe.

Cennik Pedicure de Lux SPA

Pedicure de Lux SPA Cena
Pedicure OPI lakier deLux Spa (kąpiel solna z olejkami, peeling, opracowanie skórek i paznokci, wmasowaniem kremu, lakier OPI) 180 zł - 190 zł
Pedicure Opi SoakOff deLux Spa 200 zł
Pedicure hybrydowy deLux Spa (kąpiel solna z olejkami, peeling, opracowanie skórek i paznokci, wmasowaniem kremu, lakier hybrydowy) 190 zł - 200 zł
Dodatkowo z masażem stóp (masaż z elementami akupnktury na olejku herbacianym i miętowym ) 60 zł
Pedicure podologiczny 160 zł - 200 zł
Żelowa rekonstrukcja paznokcia 20 zł

Umów się na zabieg!

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz! +48 503 139 369

    Rekomendowane produkty

    Najlepsze kosmeceutyki dostępne w naszym Skin Bar z rabatem -10%