NANOFRAX – mezoterapia mikroigłowa

Filozofia Smart Aging - zrównoważone terapie odmładzające

Wiotka i szara skóra, pogłębiające się zmarszczki i niewyraźny owal twarzy to Twoje powody do zmartwień? Mamy sposób na cofnięcie zmian, które z czasem zachodzą w organizmie! Nanoigłowa mezoterapia to rewolucyjny zabieg, który przywróci Twojej skórze młodzieńczą witalność, świeżość i blask bez efektu przerysowania i skutków ubocznych. NanoFrax to niezwykle efektywna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Umożliwia wniknięcie substancji aktywnych w głąb skóry właściwej. Terapia polega na frakcyjnym, automatycznym i pulsacyjnym mikronakłuwaniu skóry za pomocą cienkich igiełek tytanowych.

"Moja filozofia w upiększaniu to minimalizm w formie i kolorze, zrównoważone terapie Smart Aging bez korzystania z twardej medycyny estetycznej tj, wypełniaczy, nici i stosowanie minimalnej ilości botoksu na rzecz światowych, skutecznych technologii połączonych z manualnym dotykiem terapeuty."

Właścicielka/ Beauty Expert
Marta

Mezoterapia nanoigłowa

Do terapii wykorzystuje się nowoczesne i profesjonalne urządzenie produkcji amerykańskiej elektryczne do punktowych (nano- i mikro-) nakłuć naskórka i skóry właściwej. Umożliwia stosowanie dwóch rodzajów terapii frakcyjnych:

 • Nanoterapii – bezbolesnej metody nanoiniekcyjnego podania substancji czynnej do naskórka
 • Mezoterapii mikroigłowej – metoda mikroiniekcyjnego podania substancji aktywnej do naskórka i skóry właściwej.

Urządzenie Nanofrax dzięki możliwości wykorzystywania dwóch rodzajów terapii, urządzenie może być wykorzystywane przez cały rok i oferuje niestandardowe zabiegi również na powieki, czerwień wargową oraz dla skór bardzo wrażliwych.

Jak działają nano igły do mezoterapii? 

Nano mezoterapia działa na dwóch płaszczyznach: dostarcza komórkom cennych substancji oraz aktywuje naturalne procesy naprawcze naskórka. W wyniku działania krótkich i cienkich igiełek powstaje sieć mikrokanalików pozwalająca na dostarczenie skoncentrowanych składników odżywczych. Mikrourazy pobudzają komórki do wytwarzania kolagenu oraz przyspieszają procesy regeneracyjne. Nano igły do mezoterapii są cienkie, co zapewnia maksymalną precyzję podczas aplikacji preparatu i niweluje uczucie dyskomfortu. Innowacyjny sprzęt umożliwia przeprowadzenie kuracji na szczególnie wrażliwych i małych obszarach ciała wymagających od operatora wzmożonej ostrożności i dokładności. 

Mezoterapia nanoigłowa efekty – dostrzeżesz je już po pierwszym zabiegu

Nano mezoterapia to bezbolesny zabieg. Podawany iniekcyjnie preparat jest bezpieczny i nie wywołuje niepożądanych reakcji. Pełna kuracja składa się z kilku serii. Liczba zaplanowanych wizyt powinna być uzależniona od potrzeb danego rodzaju skóry i miejsca poddawanego terapii. Nie trzeba też długo czekać na rezultaty – pierwsze zmiany w swoim wyglądzie można zauważyć już po pierwszym zabiegu. 

Wskazania do zabiegu

 • zwiększenie jakości zabiegu poprzez głębiej działające substancje aktywne,
 • zmarszczki,
 • rozszerzone pory skóry,
 • blizny i rozstępy,
 • przebarwienia,
 • cellulit,
 • miejscowe zgrubienia skóry.

Zalety nanoigłowej mezoterapii

 • krótki czas zabiegu i okresu rekonwalescencji,
 • automatyczna kontrola głębokości zabiegu,
 • ograniczenie odczucia bólu i dyskomfortu do minimum,
 • sterylność zabiegu (jednorazowe wymienne elementy).

Mezoterapia nanoigłowa – efekty

W efekcie wykonanego zabiegu poprawia się jej unaczynienie, a co najważniejsze, na skutek utworzenia nowego kolagenu struktura skóry ulega wzmocnieniu. Następuje przebudowa i regeneracja tkanek. Skóra staje się gładsza, bardziej jędrna, rozjaśniona, spłycają się zmarszczki i rozstępy. Ulegają również zmniejszeniu blizny potrądzikowe.

Przeciwwskazania bezwzględne do mezoterapii

 • aktywny stan zapalny i procesy ropne,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • alergia na któryś ze składników substancji stosowanych do zabiegu,
 • stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
 • czynne choroby nowotworowe.

Rekomendowane terapie:

NanoFrax z płatem nanocelulozowym, witaminą C i kwasem ferulowym.

Dlaczego witamina C?

Bez witaminy C nawet najlepsze kuracje ujędrniające nie przyniosą pożądanych efektów, ponieważ nie dojdzie do syntezowania się kolagenu. Jest ona niezbędna w prawidłowym gojeniu się skóry, silnie rozjaśnia skórę, wzmacnia naczynia krwionośne niwelując rumień i skłonność do teleangiektazji, działa fotoprotekcyjnie chroniąc przed uszkodzeniami i powstawaniem przebarwień.

Rekomendowane produkty:

Biolumin C Serum to zaawansowane biotechnologicznie serum zawierające stabilny kompleks pochodnej witaminy C oraz krzemu, który umożliwia przenikanie przez skórę, aby zmaksymalizować biodostępność oraz wzmocnić mechanizmy obronne skóry.

BioLumin-C Serum 30ml – Enklawa Institute Szczecin – Day Spa for Body and Soul (enklawa-institute.pl)

BioLumin-C Gel Moisturizer to rozświetlający krem nawilżający w formie żelu do stosowania codziennego z ultrastabilną i biodostępną witaminą C, który zapewnia optymalny poziom nawilżenia i pobudza skórę, zapewniając jej zdrowy blask.

BioLumin-C Gel Moisturizer – Dermalogica

Enklawa Institute – mezoterapia nanoigłowa dla kobiet i mężczyzn

Zabieg mezoterapii nanoigłowej wykonywany w gabinetach Enklawa Institute spełni oczekiwania osób ceniących bezpieczeństwo, komfort i najwyższy standard usług. Zaawansowany technologicznie sprzęt o rozbudowanych funkcjach pozwala uzyskać spektakularne rezultaty w krótkim czasie. Metamorfozę rozpoczyna zaawansowana diagnostyka, dobór optymalnych metod i preparatów. Nie zwlekaj – umów się na wizytę już dziś!

Cennik NanoFrax mezoterapia mikroigłowa

NanoFrax mezoterapia mikroigłowa Cena
Mezoterapia Nanofrax twarz z boosterem 390 zł - 550 zł
Mezoterapia Nanofrax i zabieg Dermalogica twarz, szyja i dekolt 550 zł
Mezoterapia Nanofrax i Prx-T33 500 zł - 850 zł

Umów się na zabieg!

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz! +48 503 139 369

  Rekomendowane produkty

  Najlepsze kosmeceutyki dostępne w naszym Skin Bar z rabatem -10%