Diagnostyka skóry OBSERV 520x

OBSERV 520x odkryj swoją skórę na nowo!

Konsultacja diagnostyczna i dokumentacja na najwyższym poziomie wykorzystująca najnowocześniejszą światową technologie z zaawansowanym systemem do analizy skóry, dzięki któremu konsultacja kosmetologiczna prowadzona jest na najwyższym poziomie.

Kompleksowa dokumentacja fotograficzna profilu klienta oraz mniejsze ryzyko powikłań zabiegów Hi-Tech, to tylko niektóre atuty pracy z urządzeniem.

Kompleksowa ocena skóry jest nierozerwalnie związana z profesjonalną usługą w gabinecie kosmetologa. Wiedza na temat ukrytych zaburzeń i problemów skórnych to pierwszy krok do zrozumienia potrzeb każdej skóry. Wiele problemów skórnych istnieje w głębszych warstwach skóry i dopiero z czasem stają się bardziej widoczne. Z OBSERV 520x podnosimy jakość indywidualnej konsultacji, optymalizujemy i dobieramy odpowiednie terapie i pielęgnację, dzięki czemu z łatwością osiągamy zamierzone efekty.

Na czym polega diagnostyka Observ 510x?

OBSERV 510x pomaga zaobserwować nawet subtelne oznaki starzenia się skóry oraz innych jej zaburzeń od jej zewnętrznej warstwy aż do jej głębszych warstwa. Umożliwia to kosmetologom lepsze jej zrozumienie aby zapewnić indywidualną, kompleksową kurację.

Aby mieć pełen obraz twarzy niezbędne jest zrobienie dokładnych zdjęć pod różnym kątem. OBSERV 520x jest wyposażony w opatentowany system ustawienia twarzy – Face Positioning System, który ułatwia ustawienie twarzy poprzez technologię wizualnego sprzężenia zwrotnego. Dzięki czemu obraz jest wiarygodny i powtarzalny.

MODUŁY DIAGNOSTYCZNE I WIZUALNE

Polaryzacja równoległa – uwidacznia zmarszczki, blizny, rozszerzone pory, zaskórniki, suchość skóry,

Polaryzacja krzyżowa – pomaga ocenić koloryt skóry, stany zapalne, rozłożenie pigmentu oraz zmiany naczyniowe,

Prawdziwe UV – moduł pomocny w ocenie przebarwień, odbarwień, pracy gruczołów łojowych, trądziku,

Lampa Wooda – uwidacznia zaburzenia bariery hydrolipidowej, cienką skórę, przebarwienia, odbarwienia, pracę gruczołów łojowych czy tez niektóre gatunki Candida,

Światło dzienne – pokazuje jak widzimy się w lustrze. Jest punktem odniesienia dla pozostałych trybów, pomaga ocenić wiek biologiczny oraz śledzić postępy terapii,

Tekstura – uwidacznia zmarszczki, rozszerzone pory, blizny,

Zaczerwienienie – pokazuje stan zapalny, zmiany naczyniowe, wrażliwość skóry,

Pigmentacja – pomaga ocenić równomierność rozłożenia pigmentu w skórze oraz fotostarzenie.

ANALIZA ESTETYCZNA – MODUŁ 360O

Pokazuje nawet najbardziej subtelne oznaki starzenia się skóry:

Wykorzystując punktowe oświetlenie możemy uwidocznić drobne linie, zmarszczki, utratę gęstości i elastyczności skóry, blizny czy rozszerzone pory,

Urządzenie tworzy odbicie lustrzane obu profili, aby ocenić, który jest bardziej atrakcyjny,

Pomaga ocenić symetrię i proporcję twarzy dzięki siatkom podziały na 3 lub 5 części,

Dzięki specjalnemu podbródkowi uzyskujemy idealny obraz owalu do analizy.

KROK 1 – wstępna ocena

Wizualna podróż przez różne warstwy skóry aby odkryć jej indywidualne potrzeby. Profesjonalna diagnostyka i dokumentacja zabiegowa trwale wpływa na uzyskanie widocznych efektów zabiegowych.

KROK 2 – dogłębna konsultacja

Analiza wszelkich zmian, zaburzeń czy problemów skóry, które jesteśmy w stanie zaobserwować. Wyjaśnienie jak powinna wyglądać odpowiednia pielęgnacja domowa biorąc pod uwagę aktualne potrzeby skóry oraz uwzględniając pielęgnację na przyszłość.

KROK3 – tworzenie planu zabiegowego

Tworzymy optymalne plany zabiegowe i pielęgnacyjne tak aby każdy zabieg przyniósł jak najlepsze efekty. Działamy ze skóra według określonego planu aby osiągnąć konkretne rezultaty. Spersonalizowany plan zabiegowy jest kluczem do osiągnięcia trwałych i zadawalających zmian strukturalnych w naszej skórze.

KROK4 – zobrazowanie osiągniętych efektów

Z urządzeniem OBSERV 520x prowadzimy pełną dokumentację dzięki czemu jesteśmy w stanie zobrazować postępy w terapii i ocenić efektywność zabiegów. Zdjęcia są zawsze wykonywane w takich samych warunkach, co gwarantuje obiektywny obraz osiągniętych efektów.

Cennik Diagnostyka skóry OBSERX 520x

Diagnostyka skóry OBSERX 520x Cena
Konsultacja ze specjalistą Smart Aging 40+, właścicielką Enklawa Institute, Martą Czerkawską-Burgs (1,5h konsultacji zabiegowej oraz pielęgnacji domowej) 500 zł
Konsultacja z mgr kosmetologii (1,5h konsultacji zabiegowej oraz pielęgnacji domowej) 300 zł

Umów się na zabieg!

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz! +48 503 139 369

    Rekomendowane produkty

    Najlepsze kosmeceutyki dostępne w naszym Skin Bar z rabatem -10%