ANTI AGE & MANICURE

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety i każdego mężczyzny. Skóra dłoni narażona jest na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych, szczególnie na promieniowanie słoneczne i urazy mechaniczne. Oprócz podstawowej pielęgnacji w postaci kremu nigdy nie zapominaj o zabiegach stworzonych z myślą o Twoich dłoniach. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i spraw aby dłonie nie odzwierciedlały Twojego wieku.

Jakie zabiegi stanowią podstawę pielęgnacyjną dłoni?

Radiofrekwencja mikroigłowa – wykorzystuje technologię radiofrekwencji polegającej na delikatnym nakłuwaniu skóry mikroigłami, które w kontrolowany sposób uszkadzają skórę i pobudzają ją do samoregeneracji. To najskuteczniejszy zabieg nie laserowy bez okresu rekowalescencji. Dzięki technologii frakcjonowania skóra Twoich dłoni zostanie przebudowana na poziomie komórkowym, zregenerowana i wyraźnie odmłodzona.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Mezoterapia igłowa okolicy dłoni – silna biorewitalizacja, nawilżenie i regeneracja skóry. Kompleksowość działania w trzech obszarach: nawilżania, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrniania. Zabieg można określić mianem wysokiej klasy długookresową regenerującą terapię nawilżającą. Idealnie skomponowane preparaty podawane są punktowo za pomocą cienkiej igły tworząc depozyty. Manualna praca igłą na odpowiedniej głębokości pozwala nam wtłoczyć składniki aktywne do skóry właściwej i pobudzić fibroblasty, odpowiedzialne za produkcję kolagenu, do wzmożonej pracy.

Mezoterapia igłowa

Age Smart – bestsellerowy zabieg marki Dermalogica to nie tylko zabieg na twarz. Wykorzystywane w kosmetykach składniki aktywne nadadzą Twojej skórze młodzieńczego blasku. Trzy etapy eksfoliacji w tym peeling chemiczno-fizyczny oczyści skórę z martwych komórek naskórka i zwiększy przepuszczalność skóry. Najważniejszym etapem zabiegu jest Multivitamin Power Exfoliant, czyli silnie biorewitalizujący preparat wykazujący 25 stopni w skali bioaktywności zanurzony w lipidowej formule która zapewnia głęboką penetrację składników aktywnych do naskórka i skóry właściwej. Multivitamin Power Recovery Masque to zwieńczenie naszej terapii dłoni. Silnie skoncentrowana maska, stanowi bombę antyutleniaczy i składników roślinnych, które intensywnie regenerują skórę i widocznie ją odmładzają.

Terapie Dermalogica

Laseroterapia usuwania przebarwień – wykorzystywana jest od wielu lat, także na okolicę dłoni. Podczas zabiegu jesteśmy w stanie usunąć niechciane zmiany o podłożu pigmentacyjnym. Nasze innowacyjne urządzenie jest pierwszym wąskopasmowym, pulsacyjnym źródłem światła, emitującym fale o długości 500-600 nm, dzięki czemu likwiduje zmiany pigmentacyjne w sposób bardziej bezpieczny i skuteczny niż inne urządzenia tego typu.

Zamykanie naczyń

Umów się na zabieg!

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz! +48 503 139 369

    Rekomendowane produkty

    Najlepsze kosmeceutyki dostępne w naszym Skin Bar z rabatem -10%