Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny kreski

Pigmentacja medyczna

Make up by Marta

Czasochłonne wykonywanie makijażu jest codziennością większości kobiet. Powtarzany niemal każdego poranka rytuał jest złożony – staranne nałożenie podkładu wyrównującego koloryt, matującego pudru, tuszu do rzęs „otwierającego” oko i podkreślenie ust ulubioną pomadką to tylko niektóre z jego części. Nie musisz jednak poświęcać ogromu czasu, aby dobrze się czuć w swojej skórze. Naturalny makijaż permanentny wykonywany w gabinetach Enklawa Institute zlokalizowanych w Szczecinie i Koszalinie zagwarantuje Ci trwały efekt na długie miesiące.

Naturalny makijaż permanentny – nowoczesne techniki pigmentacji, które podkreślą Twoją urodę

Zespół Enklawa Institute specjalizuje się w naturalnym makijażu permanentnym ust, oczu i brwi. Marzysz o pełnych, zmysłowych ustach pozbawionych asymetrii? A może chcesz dodać swojemu spojrzeniu głębi? Podczas konsultacji dobierzemy technikę spełniającą Twoje wymagania i współgrającą z Twoją naturalną urodą. Wieloletnie doświadczenie zdobywane w Polsce i za granicą oraz doskonałe wyczucie trendów pozwoliło nam wypracować swój własny, niepowtarzalny styl, ceniony przez najbardziej wymagające klientki. Sekret niepodważalnego standardu naszych usług tkwi nie tylko w umiejętnościach, lecz także niezawodnym, zaawansowanym sprzęcie i atestowanych pigmentach uznanych producentów.

Ważną częścią naszej oferty jest pigmentacja medyczna. To kuracje pozwalające zamaskować blizny, ubytki, rozstępy i inne widoczne zmiany dermatologiczne.

Ile kosztuje makijaż permanentny w salonach Enklawa Institute?

Zastanawiasz się, ile kosztuje makijaż permanentny? Cena usługi jest uzależniona od wielu czynników – przede wszystkim miejsca poddawanego pigmentacji, techniki i złożoności zabiegu. Ceny makijażu permanentnego brwi zaczynają się od 800 zł, ust – od 900 zł, a oczu – od 200 zł (w przypadku pogrubienia kreski). Każda usługa jest wyceniana indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu – podczas konsultacji przedstawimy koszt metamorfozy.

Gojenie makijażu permanentnego – czy to boli?

Nie musisz się obawiać, że zabieg pigmentacji zmusi Cię do tymczasowego zrezygnowania z obowiązków. Naturalny makijaż permanentny nie powoduje dotkliwych skutków ubocznych. Bezpośrednio po zabiegu na skórze mogą się pojawić drobne strupki, a skóra może się łuszczyć i delikatnie piec. Ważne jest, aby podrażnione miejsca chronić przed promieniowaniem UV, nie odwiedzać saun i jacuzzi. Proces gojenia makijażu permanentnego trwa zazwyczaj maksymalnie 2 tygodnie. Po tym czasie będziesz mogła się cieszyć pełnymi efektami. 

Stylowy i trwały makijaż permanentny Szczecin i Koszalin

Chcesz wreszcie zadbać o swój wygląd, wykonując makijaż permanentny? Szczecin i Koszalin to miasta, w których znajdują się salony Enklawa Institute prowadzone przez doświadczoną linergistkę i terapeutkę skóry. Każda sesja w naszym gabinecie jest ucztą dla zmysłów: piękne wnętrza, sprzęt zapewniający fenomenalne efekty bez bólu i dyskomfortu, obsługa na najwyższym poziomie i życzliwa, intymna atmosfera są naszymi atutami!