Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Oczaruj spojrzeniem!

Jakie są zalety przedłużania i zagęszczania rzęs?

Przedłużone i zagęszczone rzęsy to sposób na prawdziwie magnetyzujące i głębokie spojrzenie. Stylistka rzęs wystylizuje rzęsy tak, by optycznie powiększyć oko oraz wydłużyć jego kąciki. Dzięki takiemu zabiegowi, oprócz wizualnych korzyści, zaoszczędzisz czas na makijaż i codzienną pielęgnację rzęs.

Na czym polega przedłużanie rzęs metodą 1:1?

Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych na rzęsach. Polega na doklejaniu rzęs syntetycznych do rzęs naturalnych. Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu naturalnych rzęs. W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko bądź wydłużyć kąciki oczu (tzw. smokey eyes). Technika 1:1 jest najbardziej naturalną metodą podkreślania rzęs.

Czym wyróżnia się metoda objętościowa?

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą objętościową to nic innego jak dodanie rzęsom objętości za pomocą ich kilkukrotnego pomnożenia. Obecnie na rynku dostępnych jest kilka wersji metod objętościowych ? ich dobór uzależniony jest od oczekiwań i preferencji Klientki. Efekt może być delikatny i naturalny lub wyrazisty, a nawet teatralny.

Przedłużanie rzęs 2 do 1 (rzęsy 2:1), 3 do 1 (rzęsy 3:1) czy 4 do 1 (rzęsy 4:1) polega na doklejaniu do naturalnej rzęsy odpowiednio dwóch, trzech lub czterech rzęs syntetycznych. Są one wykonane z wyjątkowo lekkiego tworzywa (rzęsy jedwabne, z futra norek syberyjskich lub syntetyczne), które nie obciąża i nie niszczy rzęs naturalnych.

Rzęsy dopasowuje się do kształtu oka, by uzyskać maksymalnie naturalny i piękny efekt. Im więcej doklejonych rzęs, tym bardziej wyraziste i głębokie spojrzenie.

Jak wygląda zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs?

Zabieg przedłużania rzęs nie jest skomplikowany i nie wymaga specjalnych przygotowań przed wizytą. Pierwszym krokiem jest dokładne oczyszczenie i odtłuszczenie rzęs oraz powieki. Następnie specjalną taśmą oraz płatkami żelowymi zabezpiecza się dolne rzęsy, aby nie sklejały się z górnymi. Do każdej naturalnej rzęsy doklejana jest sztuczna (lub kilka). Zabieg kończy rozczesanie rzęs i usunięcie taśmy z rzęs dolnych.

Jakie są wskazania po zabiegu?

Wystarczy przestrzegać kilku istotnych zasad, aby cieszyć się efektem zabiegu przez kilka tygodni.
Najważniejszą z nich jest unikanie dużej wilgoci, pary wodnej, ciepła suszarki lub wystawiania rzęs na działanie strumieni wody (np. pod prysznicem). Może to osłabić działanie kleju i sprzyjać szybszemu odpadaniu rzęs.

Jak pielęgnować przedłużane rzęsy?

Nie trzeba bać się pielęgnacji sztucznych rzęs. Mycie twarzy czy demakijaż są jak najbardziej wskazane, jednak należy stosować odpowiednie kosmetyki – delikatne preparaty bez tłuszczu.

Przedłużone rzęsy są na tyle wystylizowane i ciemne, że nie trzeba używać tuszu, jednak można je wytuszować, np. przed ważną uroczystością, dla wzmocnienia efektu.

Jak często należy powtarzać zabieg i uzupełniać rzęsy?

Powtarzalność zabiegu związana jest z naturalnym cyklem wypadania rzęs. Naturalne rzęsy wypadają, a w ich miejsce rosną nowe, dlatego dla podtrzymania efektu należy systematycznie poddawać się zabiegowi ich uzupełniania. Rekomendujemy uzupełnianie rzęs co 3-4 tygodnie.

Jak długo trwa zabieg stylizacji rzęs?

Proces przedłużania rzęs trwa około 2 godzin.

Kiedy nie można wykonać zabiegu stylizacji rzęs?

Wszelkie stany zapalne oczu (i ich okolic), zapalenia wirusowe, jaska oraz zaćma wykluczają przeprowadzenie zabiegu.

Czy przedłużanie rzęs jest drogie?

Cena uzależniona jest od wyboru konkretnej metody. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Cennik

Cena
Metoda 1:1190 zł
Uzupełnienie do 2 tygodni 100 zł
Uzupełnienie do 3 tygodni 150 zł
Metoda 2-3D 240 zł
Uzupełnienie do 2 tygodni 160 zł
Uzupełnienie do 3 tygodni 200 zł
Metoda 4-6D260 zł
Uzupełnienie do 2 tygodni 180 zł
Uzupełnienie do 3 tygodni 220 zł
Mega volume 300 zł
Uzupełnienie do 2 tygodni 200 zł
Uzupełnienie do 3 tygodni 250 zł

 

Cena
Henna rzęs 40 zł
Henna z kształtowaniem brwi65 zł
Henna komplet 80 zł
Laminacja brwi z geometrią i kształtowaniem 120 zł