Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Oczaruj spojrzeniem!

Jakie są zalety przedłużania i zagęszczania rzęs?

Przedłużone i zagęszczone rzęsy to sposób na prawdziwie magnetyzujące i głębokie spojrzenie. Stylistka rzęs wystylizuje rzęsy tak, by optycznie powiększyć oko oraz wydłużyć jego kąciki. Dzięki takiemu zabiegowi, oprócz wizualnych korzyści, zaoszczędzisz czas na makijaż i codzienną pielęgnację rzęs.

Przedłużanie rzęs metodą 1: 1

Na czym polega przedłużanie rzęs metodą 1:1?

Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych na rzęsach. Polega na doklejaniu rzęs syntetycznych do rzęs naturalnych. Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu naturalnych rzęs. W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko bądź wydłużyć kąciki oczu (tzw. smokey eyes). Technika 1:1 jest najbardziej naturalną metodą podkreślania rzęs.

Czym wyróżnia się metoda objętościowa?

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą objętościową to nic innego jak dodanie rzęsom objętości za pomocą ich kilkukrotnego pomnożenia. Obecnie na rynku dostępnych jest kilka wersji metod objętościowych ? ich dobór uzależniony jest od oczekiwań i preferencji Klientki. Efekt może być delikatny i naturalny lub wyrazisty, a nawet teatralny.

Przedłużanie rzęs 2 do 1 (rzęsy 2:1), 3 do 1 (rzęsy 3:1) czy 4 do 1 (rzęsy 4:1) polega na doklejaniu do naturalnej rzęsy odpowiednio dwóch, trzech lub czterech rzęs syntetycznych. Są one wykonane z wyjątkowo lekkiego tworzywa (rzęsy jedwabne, z futra norek syberyjskich lub syntetyczne), które nie obciąża i nie niszczy rzęs naturalnych.

Rzęsy dopasowuje się do kształtu oka, by uzyskać maksymalnie naturalny i piękny efekt. Im więcej doklejonych rzęs, tym bardziej wyraziste i głębokie spojrzenie.

Jak wygląda zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs?

Zabieg przedłużania rzęs nie jest skomplikowany i nie wymaga specjalnych przygotowań przed wizytą. Pierwszym krokiem jest dokładne oczyszczenie i odtłuszczenie rzęs oraz powieki. Następnie specjalną taśmą oraz płatkami żelowymi zabezpiecza się dolne rzęsy, aby nie sklejały się z górnymi. Do każdej naturalnej rzęsy doklejana jest sztuczna (lub kilka). Zabieg kończy rozczesanie rzęs i usunięcie taśmy z rzęs dolnych.

Jakie są wskazania po zabiegu?

Wystarczy przestrzegać kilku istotnych zasad, aby cieszyć się efektem zabiegu przez kilka tygodni.
Najważniejszą z nich jest unikanie dużej wilgoci, pary wodnej, ciepła suszarki lub wystawiania rzęs na działanie strumieni wody (np. pod prysznicem). Może to osłabić działanie kleju i sprzyjać szybszemu odpadaniu rzęs.

Przedłużanie rzęs Szczecin Przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Szczecinie

Jak pielęgnować przedłużane rzęsy?

Nie trzeba bać się pielęgnacji sztucznych rzęs. Mycie twarzy czy demakijaż są jak najbardziej wskazane, jednak należy stosować odpowiednie kosmetyki – delikatne preparaty bez tłuszczu.

Przedłużone rzęsy są na tyle wystylizowane i ciemne, że nie trzeba używać tuszu, jednak można je wytuszować, np. przed ważną uroczystością, dla wzmocnienia efektu.

Jak często należy powtarzać zabieg i uzupełniać rzęsy?

Powtarzalność zabiegu związana jest z naturalnym cyklem wypadania rzęs. Naturalne rzęsy wypadają, a w ich miejsce rosną nowe, dlatego dla podtrzymania efektu należy systematycznie poddawać się zabiegowi ich uzupełniania. Rekomendujemy uzupełnianie rzęs co 3-4 tygodnie.

Jak długo trwa zabieg stylizacji rzęs?

Proces przedłużania rzęs trwa około 2 godzin.

Przedłużanie rzęs Szczecin rzęsy szczecin

Kiedy nie można wykonać zabiegu stylizacji rzęs?

Wszelkie stany zapalne oczu (i ich okolic), zapalenia wirusowe, jaska oraz zaćma wykluczają przeprowadzenie zabiegu.

Czy przedłużanie rzęs jest drogie?

Cena uzależniona jest od wyboru konkretnej metody. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Cennik

Przedłużanie i zagęszczanie rzęsCena
Metoda 1:1190 zł
Metoda 1:1 - Odnowa
przy ubytku rzęs do 60%, nie później niż 4 tygodnie po aplikacji
100 zł
Metoda 2D280 zł
Metoda 2D - Odnowa
przy ubytku rzęs do 60%, nie później niż 4 tygodnie po aplikacji
180 zł
Metoda 3D320 zł
Metoda 3D - Odnowa
przy ubytku rzęs do 60%, nie później niż 4 tygodnie po aplikacji
220 zł
Kim Camellia - rzęsy stopniowane, inspirowane Kim Kardashian340 zł
Kim Camellia - Odnowa
przy ubytku rzęs do 60%, nie później niż 4 tygodnie po aplikacji
240 zł
Rzęsy dolne150 zł
Ściągnięcie rzęs zakładanych u nasGratis
Ściągnięcie rzęs założonych nie w naszym Instytucie50 zł

 

Henna marokańskaCena
Henna marokańska z geometrią brwi by Martyna120 zł