Manicure & Pedicure de Lux SPA

Piękno w luksusowej atmosferze

Dlaczego warto zapisać się na wizytę?

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Piękne paznokcie dodają uroku, klasy i są synonimem elegancji. Z podobnych względów dbamy również o stopy. Troska o zdrową i gładką skórę stóp oraz wyrównane i błyszczące paznokcie jest istotna nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych.

Jakie rodzaje manicure wykonujemy?

Autorskie rytuały Enklawa Institute to wyjątkowa oferta, która została stworzona w taki sposób, aby poprawa wyglądu wiązała się z chwilami głębokiego relaksu i przyjemności.

 

Manicure de Lux SPA Rituals z peelingiem

Luksusowy, aromatyczny i odżywczy zabieg na dłonie, wykonany wyjątkową linią produktów pielęgnacyjnych Rituals. Skład kosmetyków obfituje w energetyzujące i pachnące olejki, zmieszanych z odżywczymi mikroelementami oraz substancjami nawilżającymi.

Zabieg Spa jest połączony z manicure klasycznym lub manicure hybrydowym.

Manicure Rituals Anti-Aging

Ta usługa manicure jest idealna dla Klientów poszukujących środków zapobiegawczych lub zwalczających skutki starzenia się rąk. Luksusowy zabieg oparty jest na produktach marki Rituals i zapewnia rezultat rozjaśnionej, uelastycznionej i napiętej skóry.

Zabieg Spa jest połączony z manicure klasycznym lub manicure hybrydowym.

Manicure de Lux SPA z peelingiem

Zabieg oparty na połączeniu tradycyjnego manicure z peelingiem skóry dłoni oraz odżywczym masażem. Głęboko nawilża i regeneruje skórę dłoni. Rytuał nadaje skórze jedwabistej gładkości, niweluje szorstkość, a także wzmacnia paznokcie.

Zabieg Spa jest połączony z manicure klasycznym lub manicure hybrydowym.

Manicure japoński

Zabieg pielęgnacyjny polegający na wcieraniu specjalnej pasty w płytkę paznokcia oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Rytuał ten wzmacnia paznokcie, nadając im połysk, zasila je w składniki naturalne, witaminy, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci oraz prowadzi do ich wzmocnienia. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Jedwabisty połysk utrzymuje się na płytce paznokcia do około 2 tygodni, jednak aby kuracja przyniosła trwały efekt, zabieg należy powtórzyć 3-4 razy w odstępie tygodniowym.

Jak wygląda luksusowy zabieg pedicure?

Pedicure Rituals de Lux SPA

Wizyta rozpoczyna się od odprężającej kąpieli stóp. Następnie skóra stóp zostaje dokładnie wygładzona i wyrównana dzięki odżywczemu peelingowi. Potem na stopy nakładana jest nawilżająca maska. Na zakończenie wykonany jest relaksujący masaż, który sprawia, że substancje aktywne z aplikowanych wcześniej preparatów są intensywniej przyswajane przez skórę. Po zabiegu stopy są wypoczęte, a skóra wygładzona i nawilżona.

Zabieg Spa połączony z pedicure klasycznym lub pedicure hybrydowym.

 

Jakie produkty są wykorzystywane podczas luksusowych rytuałów?

Do pielęgnacji dłoni i stóp używamy produktów renomowanych marek: OPI, Indigo, Rituals, Dermalogica. Wszystkie preparaty są przebadane dermatologicznie i posiadają niezbędne atesty. Wyróżniają się wysoką jakością oraz niezwykłą skutecznością.

Ile czasu trwa zabieg?

W zależności od wybranego rytuału wizyta trwa 30-60 minut. Niektóre zabiegi mogą trwać dłużej – o długości wizyty Pacjentka zostaje poinformowana podczas rezerwacji terminu.

 

Jakie są przeciwwskazania do zbiegu?

Przeciwwskazania dotyczą przede wszystkim stanów chorobowych paznokci, ale także ich zbytniego uszkodzenia, są to m.in.:

  • grzybice i drożdżyce skóry oraz paznokci,
  • stany ropne i infekcyjne,
  • stany alergiczne i alergie na którykolwiek z używanych podczas zabiegu preparatów,
  • choroby wirusowe.

Z manicure powinno się zrezygnować również w przypadku problemów z krzepliwością krwi, których konsekwencją są długo i trudno gojące się rany.

Cennik

Cena
Pedicure OPI deLux Spa160 - 170 zł
Pedicure hybrydowy deLux Spa170 - 180 zł