Makijaż ślubny

Makijaż ślubny kropka nad „I” ślubnej stylizacji

Dlaczego Enklawa Institute?

Makijaż ślubny to prawdopodobnie ten najważniejszy makijaż w życiu kobiety. Enklawa Institute od lat specjalizuje się w wykonywaniu makijaży dziennych oraz okazjonalnych. Każdy makijaż traktujemy w sposób wyjątkowy i indywidualny. Nie kierujemy się szablonami. Posiadając odpowiednie umiejętności i doświadczenie stworzymy makijaż, który będzie idealnym dopełnieniem ślubnej stylizacji.

Jakie zadania powinien spełniać makijaż ślubny?

Makijaż ślubny ma przede wszystkim podkreślić urodę panny młodej, pokazać jej atuty, upiększyć i zgrać się z całością stylizacji ślubnej. Makijaż w dniu ślubu musi spełniać kilka cech – powinien być świeży, ale podkreślający urodę i indywidualność oraz fotograficzny, wyglądać pięknie w świetle dziennym jak i wieczorowym. Powinien też korygować mankamenty, ale w sposób delikatny i subtelny.

Dlaczego warto umówić się na wizytę próbną?

Makijaż w dniu ślubu poprzedza wizyta na makijażu próbnym, podczas której dobieramy odpowiednią dla kolorystykę, kosmetyki i staramy się stworzyć look zgodny z koncepcją ślubnego wizerunku. W trakcie wizyty próbnej jesteśmy w stanie wykluczyć ewentualne alergie, jest to też moment na ewentualne zmiany oraz okazja aby klientka zobaczyła się w pełnym i mocniejszym makijażu.

Jakimi kosmetykami wykonujemy makijaż ślubny w Enklawa Institute?

Stawiamy zawsze na topowe marki zarówno na te dostępne na rynku światowym, jak i rodzimym. Makijaż wykonujemy produktami marek Senna, Estée Lauder, Lancome, Becca, Too Faced, Anastasia Beverly Hills, Inglot, i wiele innych.

Ile czasu trwa zabieg?

W zależności od rodzaju makijażu wizyta trwa około 60-90 minut.

Ile kosztuje makijaż ślubny?

Cena
Makijaż ślubny170 zł