Henna brwi i rzęs

Naturalnie podkreślone oczy

Dlaczego Enklawa Institute?

Specjalizujemy się w kształtowaniu łuków brwiowych. Osobom, które nie zdecydują się na wykonanie makijażu permanentnego, oferujemy zabieg geometrii, regulacji oraz koloryzacji brwi. Efekt prawidłowo ukształtowanych brwi jest natychmiastowy i długotrwały.

Jaka jest procedura zabiegowa farbowania henną brwi oraz rzęs?

Zabieg farbowania henną brwi oraz rzęs jest szybki i nieinwazyjny. Wizyta rozpoczyna się doborem odpowiedniego koloru henny oraz określeniem kształtu brwi. Następnie obszar zabiegowy jest przygotowywany do kolejnych etapów. Kosmetyczka dezynfekuje skórę i nakłada wazelinę lub specjalistyczny krem. Potem aplikowana jest na rzęsy oraz brwi odpowiednio dobrana mieszanka. Wykorzystuje się do tego specjalne patyczki lub szczoteczkę. Po kilku minutach zwilżonym wacikiem zmywa się z włosków pozostałą mieszkankę. Ostatnim etapem zabiegu jest regulacja brwi i nadanie im pożądanego kształtu za pomocą pęsety.

Jaki jest cel zabiegu farbowania henną brwi oraz rzęs?

Zabieg henny brwi ma za zadanie podkreślenie oczu i nadanie wyrazistości ich oprawie. Kolor henny dopasowywany jest indywidualnie. Natomiast celem zabiegu regulacji i geometrii brwi jest nadanie im odpowiedniego kształtu, podbijającego rysy twarzy i urodę klientki.

Jakie są zalety henny?

Ogromną zaletą tego „makijażu” jest trwałość i odporność na na wodę. Ponadto rzęsy zabarwione henną wyglądają bardzo naturalnie. Korzystając z zabiegu podkreślania brwi oraz rzęs henną masz pewność, że staną się one bardziej wyraziste, grubsze oraz uzyskają głęboką barwę. Regulacja brwi potrafi poprawić proporcje i kształt twarzy ? dobrze dopasowane brwi mogą skutecznie ukryć jej mankamenty.

To również doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających jasne brwi i rzęsy. Stanowi także naturalne podkreślenie oprawy oka, szczególnie wiosną oraz latem, kiedy nie chcemy stosować pełnego, cięższego makijażu (henna jedynie nadaje kolor, nie pogrubia i nie przedłuża rzęs, dlatego efekt nie jest tak spektakularny, jak przy użyciu maskary).

Henna nawilża włosy i poprawia ich wygląd. W jej składzie znajdują się mikroelementy i witaminy, które mają pozytywny wpływ na strukturę włosa.

Dla kogo skierowany jest zabieg?

Barwienie henną jest metodą polecaną kobietom w każdym wieku. Ze względu na trwałość produktu, osoby poniżej 16 lat powinny skonsultować swoją decyzję z rodzicem. Ważne, aby dobrać hennę zgodnie z typem swojej urody oraz oczekiwaniami.

Zabieg rekomendujemy również osobom, które mają jasne rzęsy i brwi ? henna je przyciemni i podkreśli ich piękno. Henna pomoże również zatuszować ubytki w brwiach oraz zapewni ich perfekcyjny kształt.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegów henny?

Do głównych przeciwwskazań należą:

  • alergia na hennę,
  • stany zapalne i alergiczne skóry w obrębie wykonywanego zabiegu,
  • choroby skóry,
  • uszkodzenia, skaleczenia, otarcia,
  • oparzenia okolic brwi i oczu.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Rezultaty są widoczne przez 2-3 tygodnie.

Ile trwa zabieg henny?

Wykonanie zabiegu zajmuje około 20 minut.

Cennik

Cena
Henna brwi z geometrią i kształtowaniem by Martha90 zł
Henna brwi z geometrią i laminacją brwi 170 zł
Henna brwi z regulacją brwi 50 zł
Henna rzęs 30 zł
Regulacja brwi 20 zł
Geometria i regulacja brwi40 zł
Henna komplet z geometrią brwi110 zł
Henna komplet z regulacją70 zł