PROFHILO – bioremodeling skóry

Molekuła młodości, czyli stabilizowane kompleksy hybrydowe.

Czym wyróżnia się PROFHILO?

Fenomen zabiegu polega na powolnym i długotrwałym uwalnianiu się preparatu z miejsca wstrzyknięcia, co powoduje przebudowę komórek i przywrócenie utraconych przez lata składników skóry. Dodatkowo łańcuchy kwasu hialuronowego (o wyselekcjonowanej długości) pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu odzyskuje ona jędrność i elastyczność.

Na czym polega koncepcja PROFHILO?

Podstawą zabiegu jest fachowa wiedza z zakresu anatomii, dzięki której kwas hialuronowy aplikowany jest tylko w 10 wybranych punktów twarzy pacjenta, co nie tylko minimalizuje ból, znacznie skraca czas zabiegu, ale i intensyfikuje efekty.

profhilo zabiegi szczecin

Jakie są zalety zabiegu PROFHILO?

Zastosowanie naturalnego i wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym stężeniu na rynku (aż 64 mg w jednej dawce) oraz nowej generacji jego sieciowania zaowocowało powstaniem niezwykłego preparatu o wielopoziomowym działaniu, wolnego od wad chemicznej modyfikacji.

Dzięki temu zabieg nie tylko odmładza skórę, ale i tkankę podskórną, która stanowi swoiste rusztowanie skóry. To doskonała alternatywa dla skalpela!

Jakie efekty zapewnia zabieg PROFHILO?

PROFHILO charakteryzuje się kompleksowym działaniem:

 • przywrócenie utraconego konturu i profilu twarzy
 • redukcja zmarszczek
 • wysmuklenie dolnej części twarzy
 • efekt liftingu twarzy
 • poprawa jędrności skóry
 • poprawa napięcia skóry
 • likwidacja opadniętych policzków, tzw. chomików
 • wygładzenie linii marionetek oraz okolicy ust
 • redukcja bruzd na linii żuchwy
 • efekt biowolumetrii
 • poprawa głębokiego nawilżenia skóry.

Jak wygląda zabieg PROFHILO?

Wizyta zaczyna się od analizy skóry i przeprowadzenia wywiadu kosmetologicznego. Po wykluczeniu przeciwwskazań specjalista przygotowuje skórę do zabiegu, a następnie, dzięki specjalnej technice wstrzykiwania, dokonuje 10 iniekcji preparatu.

Iniekcja w wybrane miejsca (tzw. bioestetyczne punkty) pozwala na skuteczniejsze zatrzymanie procesu starzenia, zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje optymalny efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

Ile trwa zabieg PROFHILO?

Dzięki redukcji ilości punktów iniekcji czas zabiegu wynosi jedynie kilkanaście minut.

Czy zabieg PROFHILO boli?

Zabieg nie jest bolesny, ponieważ podczas wizyty specjalista dokonuje jedynie 10 nakłuć skóry.
Dodatkowo preparat jest wstrzykiwany powoli, co minimalizuje również ryzyko powstania obrzęku czy zasinienia w okolicach iniekcji.

Czy efekty zabiegu PROFHILO są natychmiastowe?

Rezultaty są widoczne po kilku tygodniach od wykonania zabiegu. Zdecydowaną poprawę kondycji skóry można zauważyć po ok. miesiącu, natomiast pełny efekt pojawia się po ok. 2 miesiącach.

Jak często należy powtarzać zabieg PROFHILO?

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczy wykonanie 2 zabiegów. W przypadku poważniejszych problemów skórnych można wykonać dodatkowy zabieg (po 2 miesiącach od ostatniej wizyty).

Efekty są długotrwałe, utrzymują się nawet przez 1,5 roku.

Czy zabieg PROFHILO jest drogi?

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem:

Cena
Twarz1200 zł
Twarz szyja 2150 zł

Zabieg przypominający co pół roku 15% rabatu!!!