Paris Lips-modelowanie ust metodą na płasko

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to powszechnie wykonywany zabieg, który pozwala na skorygowanie kształtu i wielkości ust. Jeśli zabieg powiększania ust wykonywany jest w przez doświadczonego specjalistę można uzyskać naturalny efekt, a usta będą harmonizowały z resztą twarzy.

Na czym polega zabieg modelowania ust metodą na płasko?

Paris Lips polega na wymodelowaniu górnej wargi oraz wyeksponowaniu łuku kupidyna na płasko. bez efektu zbyt dużego uwypuklenia, czyli tak zwanego dzióbka. Dolna warga modelowana jest, dając efekt bardzo estetycznych i kształtnych ust. Tego typu powiększenie ust zyskuje coraz więcej zwolenniczek, które chcą uzyskać pełne i symetryczne wargi.

Jak wygląda efekt Paris Lips?

Naturalne proporcje górnej wargi do dolnej to 2:3, jednak wiele z nas chciałoby, aby obie wargi były niemal równe. Taki efekt nazywa się Paris Lip i polega na zwiększeniu wargi górnej i wyeksponowaniu łuku Kupidyna  po to by zbliżyć się do proporcji 1:1. Metoda ta zyskuje coraz więcej zwolenniczek, które chcą odejść od naturalnych proporcji na rzecz pełnych i symetrycznych warg.

Jakie są dodatkowe cech powiększania ust metodą Paris Lips?

W zabiegu powiększania ust istotna jest też poprawa kolorytu. Zwiększenie intensywności czerwieni wargowej podkreśli efekt powiększenia, a idealne proporcje, które uzyskałyśmy dzięki zabiegowi stają się jeszcze bardziej widoczne.

Jaki jest przebieg zabiegu powiększania ust?

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym rozpoczyna się od znieczulenia ust kremem, po czym lekarz medycyny estetycznej wykonuje iniekcje preparatu za pomocą cieniutkiej igły w określonych miejscach czerwieni wargowej

Jakie są dodatkowe benefity zabiegu?

Zabieg umożliwia zarówno modelowanie ust u młodych osób, jak i korygowanie kształtu ust i odmładzanie ich. Użycie kwasu hialuronowego zapewnia dodatkowo efekt nawilżenia i rewitalizacji ust, a także ich wygładzenia.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Po ustąpieniu opuchlizny i zaczerwienienie, czyli w ciągu kilku dni po zabiegu możliwa jest ocena ostatecznego efektu zabiegu. Efekt powiększania ust utrzymuje się przez około 8-10 miesięcy, a tempo degradacji kwasu hialuronowego w organizmie jest kwestią indywidualną i może być przyspieszone przez palenie papierosów czy ekspozycję na słońce.

Jak wygląda pielęgnacja ust po zabiegu powiększenia ust?

Bezpośrednio po wykonaniu iniekcji kwasu hialuronowego usta mogą być zaczerwienione i obrzęknięte, jednak objawy te ustępują samoistnie. Bezpośrednio po zabiegu wskazane jest schładzanie okolic ust, a także przestrzeganie higieny w miejscu zabiegowym.  Ponadto przez kilka pierwszych dni po zabiegu należy unikać sauny, basenu, opalania, intensywnego wysiłku fizycznego.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu powiększania ust metodą Paris Lips?

Zabieg powiększania ust nie może być wykonany w przypadku uczulenia na kwas, a także u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Kolejne przeciwwskazania to infekcje i stany zapalne w okolicy ust (zwłaszcza opryszczka), a także skłonność do powstawania blizn przerostowych.

Ceny zabieiegu

Cena
Paris Lips – modelowanie i lekkie powiększenie ust Juvederm Smile by Martha 750 zł