Teosyal – w zgodzie w naturalną ekspresją twarzy

Co wyróżnia Teosyal i dlaczego warto się na niego zdecydować?

Teosyal RHA to kwas hialuronowy, który nie zmienia naturalnej ekspresji twarzy. Produkty zostały stworzone w oparciu o opatentowaną technologię, która uwzględnia specyficzne wymagania ruchomych jej obszarów. Żel łagodnie wypełnia zmarszczki, zapewniając utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia skóry i długotrwałą poprawę jej elastyczności. Twarz zyskuje naturalny, świeży, wypoczęty i młodszy wygląd.

Jaka jest zasada działania Teosyal?

Serię Teosyal tworzą 4 preparaty na bazie kwasu hialuronowego, wśród których każdy dedykowany jest innego rodzaju problemom. Łączy wyjątkowa sprężystość dostosowująca się do bogatej mimiki twarzy.

Wszystkie produkty z serii bazują na metodzie tzw. dynamicznej reologii. Dzięki zastosowaniu opatentowanej formuły sieciowania w pełni integrują się z tkanką. Oznacza to, że gdy się uśmiechamy, żel dostosowuje się do ruchu naszych ust lub gdy mrużymy oczy reaguje na mimikę w tym miejscu, umożliwiając pełną ekspresję.

Jakie efekty przynosi zabieg?

Teosyal charakteryzuje się wielokierunkowym działaniem. Terapia zapewnia m.in.:

 • zwiększenie gęstości skóry twarz
 • działanie wolumetryczne
 • wygładzenie zmarszczek na twarzy
 • ochrona antyoksydacyjna oraz nawilżenie
 • przywrócenie blasku skóry
 • przywrócenie właściwości odbijania światła

Komu polecany jest zabieg?

Teosyal wykazuje wysoką skuteczność bez względu na wiek pacjenta. Dostępne są 4 linie produktu:

Teosyal RHA 1 Pierwsza pomoc na pierwsze zmarszczki

Pierwszym objawem starzejącej się skóry są zmarszczki mimiczne. Są to najbardziej powierzchowne zagłębienia w skórze, dzięki czemu ? najłatwiej je zniwelować. Właśnie kurzym łapkom, drobnym zmarszczkom na szyi, dekolcie, czole czy skórze wokół ust dedykowany jest pierwszy preparat z serii.

Teosyal RHA 2  Metoda na średnie zmarszczki

Sprawdza się, gdy skórę pokrywają średnie zmarszczki (ok. 40 roku życia). Zastosowana w procesie produkcji rewolucyjna metoda sieciowania sprawia, że produkt naturalnie dostosowuje się do ruchów twarzy, nie powodując dyskomfortu ani guzków. Pozwala natychmiastowo zareagować na pojawiające się zmiany i przynosi bardzo dobre efekty estetyczne.

Teosyal RHA 3  Wygładzenie głębokich zmarszczek

To odpowiedź na problem głębokich zmarszczek, szczególnie: widocznych bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki czy wyraźnych zmarszczek od uśmiechu przy kącikach ust. Żel zawiera mocno usieciowany kwas hialuronowy oraz redukującą ból podczas zabiegu lidokainę.

Teosyal RHA 4  Modelowanie owalu twarzy

To mocno usieciowany preparat na bazie kwasu hialuronowego, który uzupełnia braki objętości, umożliwia niwelowanie ?chomików?, odbudowanie struktury skóry na skroniach, w okolicy policzków i brody. Produkt unosi skórę, zapewniając komfort zachowania bogatej mimiki twarzy, pozwala na odtworzenie owalu twarzy i właściwego poziomu nawilżenia skóry.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Do głównych przeciwwskazań należą:

 • Stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy
 • Choroby autoimmunologiczne, nowotworowe
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Tendencje do powstawania bliznowców
 • Zakażenia w okolicy zabiegu
 • Ciąża, okres karmienia piersią

Jak przebiega zabieg Teosyal?

Zabieg rozpoczyna się dokładnym zdezynfekowaniem twarzy. Wypełniania zmarszczek specjalista dokonuje poprzez iniekcje preparatu w odpowiednią głębokość skóry, a różne cząsteczki żelu dopasowane są do struktury tkanki danej warstwy skóry. Zabieg może być też wykonany kaniulą, w zależności od okolicy, która poddana jest zabiegowi. Metoda iniekcji dobierana jest indywidualnie.

Technika wykonywania zabiegu Teosyal jest niezwykle istotna, dlatego zabieg powinien być wykonywany tylko i wyłącznie przez certyfikowanego i przeszkolonego w tym zakresie specjalistę.

Czy zabieg Teosyal boli?

Zabieg nie jest bolesny. Kompleks Teosyal zawiera także lidokainę- substancję znieczulającą, zapewniającą komfort podczas zabiegu iniekcji. W przypadku pacjentów wrażliwych na nakłuwanie zaleca się aplikację kremu znieczulającego (15-20 minut przed rozpoczęciem zabiegu).

Ile trwa zabieg Teosyal?

Czas trwania zabiegu ustalany jest indywidualnie, zależy od osobistych preferencji pacjenta oraz zastosowanej techniki. Zazwyczaj wizyta trwa 30-60 minut.

Czy efekty są natychmiastowe?

Efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu. Seria trzech zabiegów w odstępach 3 tygodni gwarantuje osiągniecie spektakularnych wyników jak przywrócenie blasku, ujędrnienia i rozświetlenia skóry.

Ile kosztuje zabieg Teosyal?

Cena
Teosyall RHA 4 (1,2 ml w ampułce) 1000 zł
Teosyall RHA 3 (1 ml w ampułce) 900 zł
Teosyall RHA 2 (1 ml w ampułce)900 zł
Teosyall RHA 1 (1 ml w ampułce)900 zł
Teyosyall RHA PureSense Ultra Deep (1,2 ml w ampułce)1000 zł
Teosyall Redensity II (1 ml w ampułce) 900 zł