Co wyróżnia Sunekos?

Sunekos to wyjątkowe połączenie kwasu hialuronowego i opatentowanej sekwencji aminokwasów, które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM.

Jaka jest zasada działania Sunekos?

Produkt umożliwia biogenezę skóry, czyli stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i elastyna.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Sunekos swoją skuteczność zawdzięcza ściśle wyselekcjonowanym aminokwasom połączonym z kwasem hialuronowym. Wspomniane aminokwasy to przede wszystkim glicyna, prolina, lizyna, leucyna, ale i walina oraz alanina. Dwa ostatnie odpowiadają za wytwarzanie elastyny – badania kliniczne udowodniły działanie Sunekos polegające na zwiększeniu produkcji tego białka, co wyróżnia ten produkt na tle konkurencji.

Jakie partie ciała można poddać zabiegowi?

Iniekcji można poddać twarz, szyję, dekolt, dłonie, ramiona, wewnętrzną stronę ud i obszar pod kolanami. Ze względu na unikalne właściwości preparatu możemy go zastosować również na delikatne i wrażliwe okolice skóry, np. na powieki.

SUNEKOS

Jakie efekty przynosi zabieg?

Sunekos charakteryzuje się wielokierunkowym działaniem. Terapia zapewnia m.in.:

 • nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry
 • działanie wolumetryczne
 • wygładzenie zmarszczek na twarzy
 • usunięcie cieni pod oczami
 • regeneracja macierzy pozakomórkowej.

Komu polecany jest zabieg?

Sunekos wykazuje wysoką skuteczność bez względu na wiek pacjenta. Dostępne są dwie linie produktu: Sunekos 200 (dla nieco młodszych osób, z mniej widocznymi zmarszczkami) oraz Sunekos 1200 (dla pacjentów z bardziej widocznymi oznakami starzenia). W niektórych przypadkach stosuje się procedury łączone.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Do głównych przeciwwskazań należą:

 • ciąża i karmienie piersią
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik).

Jak przebiega zabieg Sunekos?

Procedura opiera się na trzech krokach.

 1. Przygotowanie preparatu przez lekarza: połączenie kwasu hialuronowego z aminokwasami.
 2. Oczyszczenie i dezynfekcja obszaru, który ma być poddany zabiegowi.
 3. Podanie preparatu za pomocą jednej z trzech technik (mikrobolus, technika płynu śródmiąższowego IFT oraz za pomocą kaniuli). Metoda iniekcji dobierana jest indywidualnie.

Technika wykonywania zabiegu Sunekos jest niezwykle istotna, dlatego zabieg powinien być wykonywany tylko i wyłącznie przez certyfikowanego i przeszkolonego w tym zakresie specjalistę.

Czy zabieg Sunekos boli?

Zabieg nie jest bolesny, ale w przypadku pacjentów wrażliwych na nakłuwanie zaleca się aplikację kremu znieczulającego (15-20 minut przed rozpoczęciem zabiegu).

Ile trwa zabieg Sunekos?

Czas trwania zabiegu ustalany jest indywidualnie, zależy od osobistych preferencji pacjenta oraz zastosowanej techniki. Zazwyczaj wizyta trwa 30-60 minut.

Czy efekty są natychmiastowe?

Pierwsze efekty (wolumetryczne) są zauważalne już po pierwszym zabiegu. Kolejne rezultaty, takie jak rozświetlenie skóry, wygładzenie zmarszczek i ujędrnienie, będą widoczne po wykonaniu następnych zabiegów (zaleca się przeprowadzenie serii – ok. 4 zabiegów). Efekty są długotrwałe, utrzymują się ponad 6 miesięcy.

Ile kosztuje zabieg Sunekos?

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem:

Cena
Sunekos 200800-900 zł / 1 zabieg
Sunekos 12001200 – 1500 zł / 1 zabieg

Polecany 4 zabiegi w serii co 2 tygodnie jako profilaktyka

Pakiet 4 zabiegów Sunecos 200  – 2850 zł