Nucleofill – nowa koncepcja biostymulacji

Co wyróżnia Nucleofill i dlaczego warto się na niego zdecydować?

Nucleofill to produkt i nowa koncepcja bioregeneracji skóry i liftingu na poziomie komórkowym.

Jest to idealny zabieg dla osób, które obserwują u siebie pogorszenie owalu twarzy, utratę napięcia i nawilżenia skóry. Ze względu na dużą różnorodność protokołów zabiegowych, leczenie można wykonać każdemu pacjentowi niezależnie od wieku oraz rodzaju skóry.

Produkt daje wyraźny i naturalny efekt bez przerysowania rysów twarzy.

W wyniku działania produktu NucleoFILL skóra staje się napięta, nawilżona i jędrna przez co uzyskujemy zdrowy i wypoczęty wygląd.

Jaka jest zasada działania Nucleofill?

Nucleofill jest to naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, która zawiera polinukleotydy pobudzające skórę do odbudowy. Potrójne działanie na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia.

Przede wszystkim stymuluje proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej lifting.

Drugim mechanizmem jest działanie antyoksydacyjne.

Kolejny mechanizm to wiązanie wody przez polinukleotydy, co zapewnia długotrwałe nawodnienie skóry, dzięki czemu czemu skóra zyskuje jędrność i nawilżenie.

Zabieg powoduje wprowadzenie skóry w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się ona regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu, a działanie antoksydacyjne i nawilżające spowoduje wyraźne odmłodzenie. W konsekwencji skóra stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu.

Jakie efekty przynosi zabieg?

Trzy kluczowe efekty zabiegu to Nucleofill:

  • Lifting
  • Działanie antyoksydacyjne
  • Nawilżenie głębokich warstw skóry

W wyniku działania produktu Nucleofill skóra staje się napięta, nawilżona i jędrna, przez co uzyskujemy zdrowy i wypoczęty wygląd.

 

 

Komu polecany jest zabieg?

Zabieg Nucleofill można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

Można go stosować jako profilaktykę oraz jako zabieg anti-aging. Jest odpowiedni dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności  i objawy starzenia, a skóra pozbawiona jest świeżości, blasku i wymaga głębokiego nawilżenia. To produkt optymalny dla skóry niedotlenionej, odwodnionej, narażonej na stres oksydacyjny.

Terapię wykorzystuje się również w terapii rozstępów i blizn.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Do głównych przeciwwskazań należą:

  • ciąża
  • choroby autoimmunologiczne
  • schorzenia ogólnoustrojowe niewyrównane
  • choroba nowotworowa

Jak przebiega zabieg Nucleofill?

Zabieg rozpoczyna się dokładnym zdezynfekowaniem twarzy.

Środek wprowadzamy drogą iniekcji w kilku punktach.

W zależności od stanu skóry, wybiera się preparat w dawce Medium lub Strong. W Enklawa Institute opracowaliśmy złożone terapie zabiegowe, które łączymy z wieloma innymi protokołami w zależności od stanu skóry, wieku, problemu klinicznego i potrzeb indywidualnego pacjenta. Wszystkie informacje przekazywane są pacjentowi podczas konsultacji.

Czy zabieg Nucleofill boli?

Zabieg nie jest bolesny. W przypadku pacjentów wrażliwych na nakłuwanie zaleca się aplikację kremu znieczulającego (15-20 minut przed rozpoczęciem zabiegu).

Ile trwa zabieg Nucleofill?

Czas trwania zabiegu ustalany jest indywidualnie, zależy od osobistych preferencji pacjenta oraz zastosowanej techniki. Zazwyczaj wizyta trwa 30-60 minut.

Czy efekty są natychmiastowe?

Przy mniej zaawansowanych problemach efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu. W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucleofill wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Ile kosztuje zabieg Nucleofill?

Cena
Nucleofill Medium 1,5ml900 zł
Nucleofill Strong 1,5ml940 zł
Terapia łączona Nucleofill Medium + Strong 2×1,5ml1290 zł