Jalupro – aminokwasowa terapia zastępcza

Co wyróżnia Jalupro i dlaczego warto się na niego zdecydować?

Preparaty Jalupro powstały w efekcie wieloletnich badań biotechnologicznych prowadzonych przez włoską firmę Professional Dietetics. Udowodniono, że aminokwasy w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces biorewitalizacji skóry, co zostało wykorzystane w tworzeniu produktów Jalupro.

Produkty Jalupro zostały stworzone z myślą o spowolnieniu oznak upływu czasu. Pomagają one przeciwdziałać najczęstszym oznakom starzenia się skóry. W zależności od problemów z jakimi przychodzi nam się zmagać stosujemy jeden z trzech produktów:

 • Jalupro Classic przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Redukuje zmarszczki i poprawia wygląd blizn,
 • Jalupro HMW to produkt, którego zadaniem jest biorewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd, np. skóry szyi i dekoltu
 • JALUTOXIN dzięki połączeniu Jalupro Classic oraz toksyny botulinowej jest skutecznym zabiegiem redukującym i wygładzającym zmarszczki oraz poprawiającym napięcie skóry.

Jaka jest zasada działania Jalupro?

Innowacyjna  formuła Jalupro oparta jest na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksie unikalnej sekwencji czterech aminokwasów – L-lizyny, L-proliny, glicyny, L-leucyny. Te wyjątkowo dopasowane składniki skutecznie odbudowują strukturę kolagenową skóry.

Dzięki takiemu połączeniu składników komórkom skóry dostarczane są dokładnie te substancje, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju. Skóra zostaje nawilżona i odżywiona, dzięki czemu staje się elastyczna, jędrna, wygląda młodziej. Dodatkowo zniwelowane zostają drobne zmarszczki.

Preparat zapewnia szybki, ale też długotrwały efekt.

 

Jakie efekty przynosi zabieg?

Jalupro przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Działa doskonale zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Redukuje zmarszczki i zapobiega degradacji kolagenu i elastyny. Poprawia wygląd blizn ? także tych potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Zabieg preparatami Jalupro szczególnie wskazany jest osobom, u których:

 • widoczne są głębokie zmarszczki wynikające ze starzenia oraz fotostarzenia skóry,
 • skóra jest wysuszona i niedożywiona, w wyniku czego pojawiają się fałdy i bruzdy,
 • występują blizny potrądzikowe,
 • występują rozstępy,
 • skóra jest cienka, pozbawiona blasku.

Preparat może być również stosowany jako terapia odżywiająca skórę przed i po inwazyjnych zabiegach estetycznych, m.in. peelingach czy terapiach laserowych.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Do głównych przeciwwskazań należą:

 • ciąża lub okres karmienia piersią
 • nieuregulowana cukrzyca
 • choroby nowotworowe
 • infekcje skórne w miejscu przeprowadzania zabiegu
 • infekcje wirusowe, grzybicze lub bakteryjne
 • przyjmowanie środków przeciwzakrzepowych

Jak przebiega zabieg Jalupro?

Aby zapewnić komfort pacjentowi, przed zabiegiem miejsce korekcji znieczulane jest za pomocą specjalnego kremu. Po przygotowaniu preparatu i dezynfekcji skóry wykonuje się iniekcje. Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu podskórnie za pomocą kaniuli lub cienkich igieł odpowiedniego produktu Jalupro. Preparat wstrzykuje się w niewielkich ilościach.

Czy zabieg Jalupro boli?

Zabieg nie jest bolesny. W przypadku pacjentów wrażliwych na nakłuwanie zaleca się aplikację kremu znieczulającego (15-20 minut przed rozpoczęciem zabiegu).

Ile trwa zabieg Jalupro?

Czas trwania zabiegu ustalany jest indywidualnie, zależy od osobistych preferencji pacjenta oraz zastosowanej techniki. Zazwyczaj wizyta trwa 30-60 minut.

Czy efekty są natychmiastowe?

Zabieg Jalupro przynosi korzyści nawet po jednorazowym zastosowaniu, przywracając skórze blask i zdrowy kolor. Aby jednak efekt rewitalizacji skóry był pełny i długotrwały, trzeba wykonać serię 2-5 zabiegów w 10-20 dniowych odstępach według indywidualnych zaleceń zabiegowca.

Kuracja może być łączona z innymi procedurami medycyny estetycznej.

Ile kosztuje zabieg Jalupro?

Cena
Jalupro680 zł
Jalupro 3 zabiegi1850 zł
Jalupro HMW900 zł
Jalupro + Jalupro HMW 1400 zł
Jalutoxin1000 zł