Makijaż permanentny ust

Precyzyjnie podkreślone usta.

Dlaczego pigmentacja LONG-TIME-LINER?

Makijaż permanentny ust to jedna z najtrudniejszych pigmentacji ze względu na delikatność tej okolicy. Pięknie namalowane usta dodają świeżości oraz pozwalają uzyskać efekt odmłodzenia. Pigmentacja ust LONG-TIME-LINER jest najbardziej precyzyjną a jednocześnie najdelikatniejszą z metod makijażu permanentnego.

Makijaż Permanentny long time liner

Jakie są style makijażu permanentnego ust?

Usta full lips

Piękny efekt nasyconych i pełnych ust. Malowanie konturu poprzez cieniowanie oraz wypełnienie aż do zgubienia koloru. Podczas zabiegu pigment (w jednym kolorze) jest wprowadzany na całe usta – ich barwa będzie bardziej wyrazista, a kontur mocniej podkreślony. Usta staną się wizualnie większe, dlatego technika ta polecana jest osobom o wąskich ustach.

Usta Aquarelle

Najlepszy efekt uzyskuje się przy naturalnie jasnych ustach. Podczas tej metody wykorzystywana jest specjalna kolekcja barwników akwarelowych LONG-TIME-LINER?. Kolor jest półprzezroczysty, a usta wyglądają naturalnie. Pięknie będą się prezentować w zestawieniu z błyszczykiem.

3D

Efekt optycznie powiększonych ust z rozjaśnieniem od środka ust oraz przy serduszku, z białym konturem. Przy tej pigmentacji wykorzystuje się dwa kolory barwnika plus barwnik biały. Dzięki temu można uzyskać trójwymiarowy efekt, a tym samym optycznie powiększyć usta wykorzystując technikę światłocienia – makijaż wydaje się bardziej przestrzenny.

Jak przygotować się przed zabiegiem makijażu permanentnego ust?

Przez 3-5 dni przed zabiegiem i 3 dni po zabiegu należy przyjmować 2 razy dziennie po jednej tabletce leku przeciwwirusowego, który pomoże uchronić usta przed wystąpieniem opryszczki. Aby zwiększyć chłonność pigmentu w dniu poprzedzającym zabieg, zaleca się wykonać delikatny peeling ust.

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego ust?

Wizyta zaczyna się od konsultacji. Jeśli nie stwierdzono przeciwwskazań – linergistka nanosi na wargi maść znieczulającą i wykonuje rysunek docelowego kształtu ust. Po akceptacji konturu rozpoczyna się aplikacja barwnika wybraną metodą.

Czy zabieg makijażu permanentnego ust jest bolesny?

Wszystko zależy od indywidualnej wytrzymałości na ból. Specjalny krem znieczulający obkurcza mięśnie i hamuje krwawienie, jednak część osób może nadal odczuwać dyskomfort wtedy dokładany jest dodatkowy płyn znieczulający, który daje całkowity komfort zabiegu.

makijaż szczecin

Jak długo utrzymuje się efekt makijażu permanentnego?

Permanentny makijaż ust utrzymuje się przez 2-5 lat.

Jak wyglądają usta po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu makijażu permanentnego usta będą nieco opuchnięte i większe niż zwykle, a skóra wokół nich zaczerwieniona.

Jak przebiega proces gojenia się ust?

Pełny cykl gojenia ust trwa około 14 dni. Usta zaczynają się wyłuszczać około 3 dnia. W ciągu tygodnia makijaż wyłuszczy się i jego barwa stanie się jaśniejsza (nawet o 50%) – dlatego niezbędna jest druga wizyta, na której makijaż permanentny ust jest uzupełniany i korygowany.

Przez 2-3 dni po zabiegu należy dezynfekować usta (np. Octaniseptem), szczególnie po posiłkach.

Przez około 2 tygodnie nie powinno się też korzystać z basenu, zabiegów SPA, sauny i solarium oraz wizyt u dentysty.

Usta powinny być nawilżane i natłuszczane, najlepiej preparatami polecanymi przez lingeristkę, które otrzymujesz w pakiecie.

Czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w trakcie ciąży, karmienia piersią oraz u osób cierpiących na infekcje wirusowe, grzybicze, bakteryjne lub chorujących na cukrzycę czy choroby nowotworowe.

Inne przeciwwskazania:

  • anemia,
  • łuszczyca,
  • cukrzyca,
  • przyjmowanie leków sterydowych, przeciwzakrzepowych, retinoidów i antybiotyków,
  • choroby zakaźne,
  • choroby nowotworowe w trakcie leczenia,
  • choroby serca,
  • stany zapalne wokół ust,
  • czynna opryszczka,
  • ostrzyknięcie w krótkim czasie przed zabiegiem wypełniaczami ust.

Ile kosztuje makijaż permanentny ust?

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Cennik

Cena
Kontur, cieniowanie, wypełnianie Full Lips lub 3D1400 zł 1200 zł
Cieniowanie – bardzo delikatny efekt tylko przy swoich naturalnych idealnych ustach Aquarelle1200 zł 950 zł
Wymagana korekta do 3 - 5 tygodnibezpłatna
Dodatkowa korekta do 3 miesięcy200 zł
Odświeżenie do 24 miesięcy1000 zł
Makijaże naprawcze po innych gabinetach - cena ustalana indywidualnie. Dodatkowa opłata100 - 300 zł
Po upływie 2 lat lub przy zaniku barwnika, zmianie kształtu, pogrubieniu cena makijażu jest taka jak cena nowego makijażu.
Znieczulenie dentystyczne150 zł

Przy pełnych pakietach makijażu możliwość rabatu po konsultacji.

Ważne!

Barwniki używane przy pigmentacji są najwyższej jakości z certyfikatem EU oraz certyfikatem wyrobów medycznych i prosimy nie porównywać z cenami w innych gabinetach (nasze barwniki z certyfikatem medycznym 400-600 zł a barwniki często używane w innych gabinetach to koszt 40-100 zł przy czym są rakotwórcze i zanieczyszczone metalami ciężkimi).

Dbaj o zdrowie i piękny wygląd!

Pigmentacja ust po zagojeniu

Pigmentacja ust po zagojeniu

Pigmentacja ust po zagojeniu

Pigmentacja ust po zagojeniu

Pigmentacja ust po zagojeniu

Pigmentacja ust po zagojeniu

makijaż permanentny ust Szczecin