Makijaż permanentny ust

Kochamy pięknie podkreślone, soczyste usta! Ich trwałe podkreślenie pięknie wydobywa kobiecą urodę oraz uwydatnia jej rysy a w szczególności odmładza jeśli prawidłowo zostanie dobrany barwnik. Zabieg permanentnego makijażu ust potrafi również delikatnie skorygować ich dysproporcję i asymetrię natomiast musi być to wykonane z wielkim wyczuciem.

Chęć poznania oczekiwań naszych klientek oraz ich zadowolenie stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego nasze spotkanie rozpoczynamy od rozmowy na temat oczekiwań, wymarzonego kształtu i koloru ust. Omawiamy również stan zdrowia, aby wykluczyć wszystkie przeciwwskazania, które mogłyby negatywnie wpłynąć na efekt końcowy pigmentacji lub zdyskwalifikować nas do zabiegu.

W drugiej kolejności wykonujemy rysunek wstępny, który pokazuje kształt ust oraz dobieramy barwniki dopasowane odpowiednio do karnacji, typu urody i charakteru klientki.

" To jak wyglądamy ma ogromny wpływ na nasze poczucie własnej wartości. Jestem zwolenniczką minimalizmu, naturalności i elegancji w formie i kolorze. Moja pasja związana z malowaniem, rysunkiem towarzyszyła mi od dzieciństwa. Teraz prowadząc Instytut w Szczecinie, gabinet w Berlinie i Koszalinie spełniam się także jako bizneswoman a makijaż pozostaje moją wielką pasją. Wiem, jak ważna dla Ciebie jest subtelność w makijażu ale zarówno efektywność zabiegu dlatego mogę Ci obiecać, że będziesz w dobrych i doświadczonych dłoniach oraz empatia, którą poczujesz na wizycie sprawi, że Twoje obawy z pewnością odejdą."

Zapraszam
Marta

Lips

Zabieg makijażu ust w nowoczesnej formie to makijaż lekki, najlepiej półprzezroczysty, który pięknie łączy się ze strukturą ust i nie będzie wyglądać jak kryjąca i ciężka pomadka.

Aquarelle lips to makijaż, który lekko podkreśla soczystość ust.

Drugą metodą najczęściej wybieraną jest Nude Lips z wykorzystaniem jasnych barwników z dodatkiem bieli, lekko kryjących po zagojeniu dających efekt półkryjącej pomadki Nude.

Kolejna metoda to metoda Classic Lips Usta z klasycznych kolorach Twoich ust, idealnie sprawdza się w rekonstrukcji ust a także przy pokrywaniu  krostek Fordyce’a. Metoda koncentruje się na cieniowanym i mocniejszym pokryciu ust mocno nasyconymi pigmentami.

Trwałość makijaży permanentnego

Trwałość makijażu stałego zależy od wielu czynników, tj. rodzaj skóry, stan naszego zdrowia, użyty barwnik, technika makijażu. Ogromną zaletą nowoczesnego makijażu permanentnego Long Time Liner jest równomierne, powolne złuszczanie się barwnika. Poprawnie wykonany makijaż permanentny ust w zależności od techniki wymaga odświeżenia po około 3-4 latach.

Przeciwwskazania

Jedną z ważniejszych zasad naszej pracy z klientem jest obustronna szczerość. Zawsze i równie mocno zależy nam na pięknym wyglądzie, dobrym samopoczuciu, jak i zdrowiu naszych klientek. Dlatego pierwszym etapem naszego spotkania jest rozmowa na temat stanu zdrowia oraz wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do wykonania pigmentacji. Ich eliminacja ma ogromny wpływ na zabieg, gojenie się makijażu oraz efekt końcowy zabiegu.

 aktywna opryszczka oraz uszkodzenia skóry w obrębie ust

zapalenie wirusowe, np. żółtaczka, zapalenie wątroby, HIV i AIDS

ciąża, karmienie piersią (po 6 miesięcach od zaprzestania karmienia)

cukrzyca

stan zapalny w organizmie

Hemofilia

Łuszczyca

Zaawansowana choroba tarczycy

Zabiegi chirurgiczne twarzy do 6 miesięcy od dnia wykonania zabiegu, zabiegi stomatologiczne po makijażu do miesiąca )

Zabieg z zastosowaniem kwasów i produktów wywołujących złuszczanie skóry

Stary makijaż permanentny z mocno zaznaczonym konturem

Jeśli nie masz pewności, czy kwalifikujesz się do zabiegu – skontaktuj się z nami tel……. email: ………………………….

Opryszczka

Wystąpienie opryszczki po zabiegu makijażu permanentnego jest wysoce prawdopodobne. Zalecamy przyjmowanie leku Heviran, który zapobiegnie i wyleczy powstałą opryszczkę na tydzień przed pigmentacją. Ważne jest unikanie słońca, wiatru, zimna i zmian temperatur oraz zachowania szczególnej higieny.

Po zabiegu

Zaraz po zabiegu makijażu permanentnego ust może wystąpić opuchlizna. Nie należy się obawiać, stan ten mija po kilku godzinach. Pełny cykl gojenia ust trwa około 14 dni.
Usta bezpośrednio po zabiegu są bardzo wyraziste. Jednak w ciągu 7 dni od zabiegu naskórek wyłuszczy się i makijaż stanie się jaśniejszy do około 30% w zależności od koloru pigmentu. Ostateczny efekt pigmentacji będzie widoczny po 4 tygodniach.

Ilość wizyt

Zabieg makijażu permanentnego składa się z dwóch etapów –zabiegu podstawowy oraz korekty, którą należy wykonać w czasie od 6 tygodni do 3 miesięcy od dnia pierwszego zabiegu.

Poznaj nasz styl i zainspiruj się:

Instagram: marta_czerkawska

Facebook: Martha_skincare_expert & Natural Permanent make up

Cennik Usta

Usta Cena
Usta wypełnienie bezkonturowe Aquarelle (Możliwe przy naturalnie idelanych zarysach ust bez zmian pigmentacyjnych. Wliczone 2 wizyty.) 1300 zł
Usta kontur i wypełnienie Nude Lips (Wliczone 2 wizyty.) 1500 zł
Usta kontur i wypełnienie przy plamkach Fordyce"a (Zółtawe kristki na ustach. Wliczone 3 wizyty) 1600 zł
Odświeżenie (do 2 lat) 1000 zł
Odświeżenie (do 3 lat) 1200 zł
Makijaże naprawcze po innych gabinetach - cena ustalana indywidualnie. Dodatkowa opłata 300 zł - 500 zł

REGULAMIN ZADATKU
W związku z rezerwacją terminu na makijaż permanentny czy jego odświeżenie, pobierany jest zadatek w wysokości 200 zł. Jest to
poczet spotkania oraz rezerwacji godzin pracy. Przedpłatę należy opłacić w przeciągu 24h od rezerwacji. Jest ona odejmowana od całościowej
sumy. Istnieje jednorazowa możliwość zmiany terminu bez utraty zadatku. Termin przełożony jest na kolejny wolny, tj. za około 3 miesiące.

W cenę makijażu uwzględniona jest jednorazowa korekta. Należy ją wykonać w terminie nie późniejszym niż 3 miesiące, od makijażu
permanentnego. W przypadku zmiany terminu , jest ona dodatkowo płatna w wysokości 200 zł.

Umów się na zabieg!

Napisz do Nas lub zadzwoń teraz! +48 503 139 369

    Rekomendowane produkty

    Najlepsze kosmeceutyki dostępne w naszym Skin Bar z rabatem -10%