Termolifting NIR

Skuteczny lifting twarzy i ciała

Dlaczego Alma harmony XL PRO Thermolifting NIR?

Izraelska firma Alma Lasers to światowy lider w tworzeniu technologii działających w oparciu o laser, światło, fale radiowe oraz ultradźwięki, przeznaczonych dla medycyny estetycznej. Urządzenia są chętnie wybierane przez specjalistów na całym świecie.

Laserowy lifting twarzy ? zabieg Clear Lift Szczecin

Czym jest termolifting NIR?

To zabieg ujędrniający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. Wykorzystuje on promieniowanie podczerwone IR emitowane przez specjalną szafirową głowicę. Wysyłane fale mają długość do 1300 nm i powodują w pełni bezpieczne podgrzanie głębokich warstw skórnych do około 40-44°C. Takie oddziaływanie na włókna powoduje ich gwałtowne kurczenie się, które z kolei ściąga skórę, dając efekt większej elastyczności.

Komu polecany jest zabieg Termolifting NIR?

Zabieg ujędrniający przeznaczony jest dla wszystkich kobiet i mężczyzn, bez względu na rodzaj skóry. Możemy go wykonać na każdym fototypie, skórze opalonej, a nawet naczyniowej.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Wskazaniami są takie problemy dermatologiczne jak:

  • opadające powieki i policzki,
  • pogorszenie owalu twarzy,
  • zmarszczki oraz bruzdy nosowo-wargowe,
  • wiotkość w obrębie: brzucha, ud (także ich wewnętrzna strona), okolic kolan, wewnętrznej strony ramion, a nawet skóry dłoni,
  • utrata gęstości skóry,
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa w wieku 25-35 lat.

Czy zabieg laserem jest bezpieczny?

Zabieg jest bardzo bezpieczny, ponieważ dawka światła podczerwonego jest z góry ustalona tak, by Pacjent nie odczuwał żadnego dyskomfortu. Dodatkowo zaawansowany system chłodzący chroni skórę przed poparzeniem.

Jak szybko można wrócić do codziennych aktywności?

Po zakończonej wizycie można od razu wrócić do swoich obowiązków. Po zabiegu pojawić się może jedynie lekki obrzęk czy zaczerwienienie, które znika samoistnie po upływie kilku godzin. Właśnie dlatego termolifting NIR nazywany jest zabiegiem bankietowym, rekomendowanym dzień przed ważną uroczystością.

Ile trwa zabieg i z jaką częstotliwością należy go wykonywać?

Zabieg laserowego ujędrniania trwa 30- 60 minut i zależy od wielkości obszaru ciała, na którym jest on przeprowadzany. Osoby między 25-35 rokiem życia profilaktycznie mogą wykonać 1 zabieg, natomiast osoby po 35 roku życia powinny wykonać serię około 4 zabiegów co 4 tygodnie.

Jakie są zalety zabiegu termoliftingu NIR?

Skóra w wyniku zabiegu zostaje zagęszczona, odpowiednio napięta i odzyskuje utraconą elastyczność. Najistotniejsze rezultaty to wygładzenie oraz spłycenie zmarszczek oraz bruzd, jak również podniesienie owalu twarzy. Pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych wrasta aż o 30%.

Czy efekty zabiegu laserem są długotrwałe?

Rezultaty uzyskane w odbudowie gospodarki kolagenowej skóry uwidaczniają się dwuetapowo. W dniu zabiegu dochodzi do termoskurczu już istniejących włókien, natomiast produkcja nowych rozkłada się na okres 1-6 miesięcy po zabiegu, co zapewnia naturalny efekt na dłuższy czas.

Ile kosztuje zabieg laserem?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cenami:

Cena
Twarz 550 zł 420 zł
Twarz + szyja + dekolt950 zł 710 zł
Ramiona (wewnętrzna strona)600 zł
Piersi + dekolt750 zł
Nir z Age Smart Dermalogica680 zł 540 zł
NLift termolifting & Neauvia de lux twarz 990 zł
NLift termolifting & Neauvia de lux twarz szyja 1250 zł
NLift termolifting & Neauvia de lux twarz szyja dekolt 1550 zł