Laserowe odmładzanie skóry Alma Harmony XL PRO

Odmładzanie i leczenie skóry za pomocą światła.

Na czym opiera się zasada działania laseroterapii?

Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie. Technologia ta pozwala kosmetologom lub lekarzom medycyny estetycznej na efektywne leczenie. Dzięki emisji światła z przedziału 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, co pozwala na uzyskanie lepszych efektów terapii w krótszym czasie.

laser frakcyjny ipixel szczecin

Komu polecany jest zabieg laserem?

Fotoodmładzanie polecamy wszystkim, którzy zauważyli u siebie:

  • spowolnienie procesów starzenia się,
  • zmiany trądzikowe,
  • zmiany naczyniowe,
  • przebarwienia słoneczne.

Co gwarantuje skuteczność zabiegu laserowego odmładzania?

Zabieg jest przełomowym osiągnięciem w medycynie estetycznej, pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do przebudowywania włókien kolagenowych, dzięki czemu jakość skóry ulega znacznej poprawie. Światło emitowane przez urządzenie usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania upływu czasu, słońca lub chorób skóry.

Jakie są efekty fotoodmładzania laserem?

Światło lasera usuwa zmarszczki oraz wpływa na poprawę elastyczności i sprężystości skóry. Zabiegi laserowe pobudzają wewnętrzne, naturalne procesy regeneracyjne przez co uzyskujemy maksymalne efekty liftingu, rozjaśnienia i wyrównania kolorytu skóry.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tak, ponieważ działanie Alma Harmony XL PRO jest całkowicie bezinwazyjne i bardzo bezpieczne. Dodatkowo komfort w czasie zabiegu jest zwiększony dzięki zastosowaniu unikalnej końcówki chłodzącej, połączonej bezpośrednio z głowicą zabiegową.

laser frakcyjny alma harmony pro

W jakich przypadkach nie powinno się przeprowadzać zabiegu?

Fotoodmładzania nie należy wykonywać, gdy ma się świeżą opaleniznę. Laseroterapia nie jest też wskazana kobietom z nieuregulowaną cukrzycą i nadciśnieniem, a także karmiącym piersią i będącym w ciąży.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu fotoodmładzania skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, a po upływie kilku dni zaczyna się delikatnie złuszczać. Pacjentka po zabiegu może wrócić do normalnej pielęgnacji skóry, kładąc większy nacisk na odpowiednie nawilżenie skóry. Przez 2 miesiące należy również unikać promieni UV i stosować filtr mineralny.

Jaka jest optymalna liczba zabiegów laserem?

Wystarczą 2-3 serie naświetlań, by dostrzec pierwsze efekty fotoodmładzania. Natomiast, aby uzyskać wyraźną poprawę wyglądu skóry zaleca się wykonanie 5 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni.

Ile kosztuje zabieg laserowego odmładzania skóry?

Cena uzależniona jest od obszaru zabiegowego:

Cena
Twarz 600 zł
Szyja 450 zł
Dekolt 700 zł
Twarz + szyja1000 zł
Twarz + szyja + dekolt1300 zł

Uwaga, wykupując Pakietu 3 zabiegów przy pierwszym zabiegu (w odstępie 2-3 tygodni), otrzymujesz 20% rabatu!