geneO – ekspresowa pielęgnacja skóry

geneO to przełomowa technologia, która wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu i umożliwia uzyskanie 3 efektów jednocześnie: odmłodzenie, dotlenienie i rozjaśnienie skóry.

Dlaczego geneO?

Metoda ta zapewnia doskonałe efekty pielęgnacyjne i gwarantuje optymalne wchłanianie składników odżywczych. Jest odpowiednia dla każdego typu skóry i wszystkich obszarów twarzy. W zależności od tego, jakie efekty chcemy uzyskać, zabieg występuje w dwóch wersjach: NeoRevive i NeoBright.

geneo szczecin zabiegi kosmetyczne na twarz

Na czym polega zabieg geneO?

geneO gwarantuje skuteczne oczyszczanie skóry dzięki jednoczesnemu zastosowaniu opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. Następnie wytwarza niezliczoną ilość małych bąbelków bogatych w CO2, które delikatnie pękają na powierzchni skóry. Wywołuje to w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, polegającą na wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego, a tym samym zwiększaniu jej przepływu w naczyniach włoskowatych i stymulacji metabolizmu komórek skóry. geneO jednocześnie złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie zabiegu, jak i po jego zakończeniu.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu geneO?

  • szara, zmęczona cera,
  • dla natychmiastowego odświeżenia bezinwazyjnego przed np. Ślubem.

Czy do zabiegu geneO trzeba się wcześniej przygotować?

Nie, zabieg geneO nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań.

 

zabiegi kosmetyczn geneo szczecin

Jak szybko można zaobserwować pierwsze efekty?

Efekty są zauważalne od razu po pierwszym zabiegu, dlatego często zabieg określany jest mianem bankietowego – wystarczy przyjść do naszego gabinetu dzień wcześniej przed ważną uroczystością. Skóra staje się gładka i miękka w dotyku, a także zyskuje świeży oraz promienny wygląd.

Pozostałe efekty zależą od wybranego zabiegu:

  • NeoRevive – (nieinwazyjny lifting) – poprawa owalu twarzy, spłycenie drobnych zmarszczek, zmniejszenie widoczności cieni i worków pod oczami, wygładzenie oraz napięcie skóry twarzy, szyi i dekoltu, efekt wypoczętej, odmłodzonej i zrelaksowanej cery.
  • NeoBright – (rozjaśnianie) – redukcja przebarwień, rozjaśnienie skóry, regeneracja cery.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu geneO?

  • choroby nowotworowe skóry,
  • miejscowe – wirusowe lub bakteryjne – zapalenie skóry, np. aktywna opryszczka lub trądzik,
  • kuracja izotretynoiną.

Czy po geneO trzeba stosować się do skomplikowanych zaleceń pozabiegowych?

Nie, można wrócić do swoich zajęć zaraz po zakończonej wizycie. Jedynym zaleceniem jest stosowanie kremu nawilżającego (rekomendowanego przez specjalistę).

Jaki jest koszt zabiegu geneO?

Cena

geneO w terapiach łączonych

Cena
Geneo basic 320 zł
Geneo basic plus 380 zł
Geneo deep clean 380 zł
Geneo deep clean plus 420 zł
Geneo de Lux z zabiegiem Age Smart 480 zł