Instytut

Enklawa

Enklawa Institute Dermalogica&Lasers

Zapraszamy Państwa do autoryzowanego Instytutu Dermalogica, w którym proponujemy zarówno zabiegi kosmetologii tradycyjnej, jak i te z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Od 10 lat jesteśmy autoryzowanym Instytutem Dermalogica, amerykańskiej marki koncentrującej się na problemie skórnym oraz doborze właściwej terapii zabiegowej. Dermalogica jest wyborem numer 1 na świecie w pielęgnacji skóry. Do tej pory marka zdobyła 300 nagród dla wszystkich produktów, badanych i opracowywanych przez The International Dermal Institute.  Naszym celem jest indywidualne wskazanie właściwej pielęgnacji, a następnie osiąganie najwyższych efektów jej stosowania.

Współpracujemy z najlepszymi markami dermokosmetycznymi i medycznymi posiadającymi certyfikaty UE, nagradzanymi między innymi „Perłą Dermatologii”. Jedną z ważniejszych części zabiegowych jest laseroterapia z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera Alma Harmony XL Pro, który pomaga ujrzeć perfekcyjną skórę w bezpieczeństwie potwierdzonym badaniami klinicznymi.

Częścią programu Instytutu jest perfekcyjnie i subtelnie wykonywany makijaż permanentny. Nasze wieloletnie doświadczenie i staranność z jaką go wykonujemy, gwarantuje Państwu wymarzony efekt, z zachowaniem zasad najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Jesteśmy prekursorem w stosowaniu metody włoskowej  Long Time Liner, cieszącej się olbrzymim zainteresowaniem wśród naszych Klientek.

W naszym Instytucie możecie Państwo także zadbać o dłonie i stopy, z wiodącą światową marką OPI, liderem lakierów.

Proponujemy także rekomendację, edukację pielęgnacyjną  i sprzedaż produktów detalicznych Dermalogica.

Zapraszamy na konsultacje, z chęcią udzielimy Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania z zakresu prowadzonych przez nas usług, stosowanych kosmetyków i zabiegów.

Zapraszam serdecznie
Marta Czerkawska- Burgs

Właściciel / manager
Specj.kosmetologii i laseroterapii / linergistka

PERSONEL

Marta Czerkawska – Burgs – właścicielka Instytutu

18 lat temu ukończyła studium kosmetologii oraz uczęszczała do Akademii Dermalogica. Od 15 lat także linergistka makijażu permanentnego. Ukończyła prestiżową szkołę Mikropigmentacji Long Time Liner oraz kurs Microblading Phibrows – metody  słynnej ze swojej precyzji i jakości wykonywanych szkoleń.

Absolwentka prestiżowej Szkoły Mikropigmentacji Long Time Liner, kursu Purebeau oraz Swiss Color, a także wielu licznych szkoleń z zakresu kosmetologii oraz makijażu permanentnego.
Od ponad 18 lat w branży kosmetologicznej, kreuje wizerunek pięknych i nowoczesnych kobiet. Starannie dobiera zabiegi, pracując na najlepszych, światowych kosmetykach. W swojej pracy ceni perfekcjonizm, estetykę i zdobytą przez wiele lat pracy wiedzę, którą odzwierciedla tworząc wyjątkowe makijaże i profesjonalne zabiegi.

Znakiem szczególnym jej pracy jest efekt pięknych, naturalnych brwi wykonanych metodą Long Time Liner, jest specjalistą w dziedzinie pigmentacji. Z pasją i zaangażowaniem prowadzi Instytut, dbając o wyszkolony personel i najwyższy poziom obsługi Klienta


Dr Mariusz Borkowski

Lekarz medycyny estetycznej – Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od lat związany ze światem medycyny.
Pracę lekarza traktuje jako powoływanie i wyzwanie. Proponuje swoim Pacjentom najbardziej skuteczne terapie i dlatego nieustannie szuka nowych rozwiązań uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kongresach. Jako ekspert ds. zdrowia uczestniczył w pracach Parlamentu Europejskiego. Jego główne obszary zainteresowań stanowią medycyna estetyczna oraz leczenie schorzeń wynikających z otyłości. W Enklawa Institute zajmuje się zabiegami medycznymi Endolift – lifting i miejscowe usuwanie komórek tłuszczowych oraz Hi Fu – lifting ultradźwiękami. Nie są mu też obce są zagadnienia zintegrowanych działań w opiece medycznej i wykorzystanie ich w telemedycynie. Nowe technologie w medycynie dają nie tylko szansę na przeprowadzenie efektywnych zabiegów ale i zaplanowanie działań prewencyjnych, stąd ze swoimi Pacjentami wybiega kilka kroków naprzód myśląc o ich przyszłości. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach. Za tą działalność trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżami Zasługi – brązowym, srebrnym i złotym.


Martyna Łebek

Ukończyła kosmetologię na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Obecnie kończy tam studia drugiego stopnia.
Dyplomowany terapeuta Dermalogica. Odbyła szczegółowe szkolenie makijażu permanentnego brwi metodą włoskową i metodą cienia 3D prowadzone przez wieloletnią specjalistkę w tej dziedzinie i właścicielkę Instytutu Martę Czerkawską Burgs.


Kamila Lizińska

Ukonczyła studia licencjackie na kierunku kosmetologia, obecnie kończy studia drugiego stopnia na pomorskim uniwersytecie medycznym w Szczecinie. Temat jej pracy magisterskiej to „Ocena właściwości antyoksydacyjnych czereśni”.
Pracując w Enklawa Institute ukończyła szkolenie przedłużania i zagęszczenia rzęs u Zofii Jasińskiej – stylistki gwiazd w Warszawie.


Lek. Natalia Stachera

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, zdobywając I nagrodę w ogólnopolskim konkursie za najlepszą pracę naukową napisaną przez studenta. Jest absolwentką studiów podyplomowych „Medycyna estetyczna dla lekarzy”, które ukończyła z wyróżnieniem. Swoją pracę doktorską poświęciła powikłaniom w medycynie estetycznej. Bada zmienności anatomiczne twarzy pracując w prosektorium anatomicznym PUM. Prowadzi zajęcia w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Człowieka i Klinicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, zarówno ze studentami polskojęzycznymi jak i anglojęzycznymi. Będąc jednocześnie stomatologiem perfekcyjnie dba o każdy szczegół w proporcjach twarzy, co sprawia, że cały proces odmładzania przebiega spójnie i harmonijnie. Jest ekspertem w dziedzinie znieczuleń, prowadzi wykłady na międzynarodowych konferencjach. Tytuł cyklu wykładów to „Pięknie i bezboleśnie – najnowsze standardy w znieczuleniu twarzy”. Ponadto jest szkoleniowcem, który uczy innych lekarzy opracowanych przez siebie technik pracy z toksyną botulinową oraz kwasem hialuronowym w modelowaniu idealnego kształtu ust.

Copyright - Enklawa Institute Szczecin. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz