Instytut

Enklawa

Enklawa Institute Dermalogica&Lasers

Zapraszamy Państwa do autoryzowanego Instytutu Dermalogica, w którym proponujemy zarówno zabiegi kosmetologii tradycyjnej, jak i te z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Od 10 lat jesteśmy autoryzowanym Instytutem Dermalogica, amerykańskiej marki koncentrującej się na problemie skórnym oraz doborze właściwej terapii zabiegowej. Dermalogica jest wyborem numer 1 na świecie w pielęgnacji skóry. Do tej pory marka zdobyła 300 nagród dla wszystkich produktów, badanych i opracowywanych przez The International Dermal Institute.  Naszym celem jest indywidualne wskazanie właściwej pielęgnacji, a następnie osiąganie najwyższych efektów jej stosowania.

Współpracujemy z najlepszymi markami dermokosmetycznymi i medycznymi posiadającymi certyfikaty UE, nagradzanymi między innymi „Perłą Dermatologii”. Jedną z ważniejszych części zabiegowych jest laseroterapia z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera Alma Harmony XL Pro, który pomaga ujrzeć perfekcyjną skórę w bezpieczeństwie potwierdzonym badaniami klinicznymi.

Częścią programu Instytutu jest perfekcyjnie i subtelnie wykonywany makijaż permanentny. Nasze wieloletnie doświadczenie i staranność z jaką go wykonujemy, gwarantuje Państwu wymarzony efekt, z zachowaniem zasad najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Jesteśmy prekursorem w stosowaniu metody włoskowej  Long Time Liner, cieszącej się olbrzymim zainteresowaniem wśród naszych Klientek.

W naszym Instytucie możecie Państwo także zadbać o dłonie i stopy, z wiodącą światową marką OPI, liderem lakierów.

Proponujemy także rekomendację, edukację pielęgnacyjną  i sprzedaż produktów detalicznych Dermalogica.

Zapraszamy na konsultacje, z chęcią udzielimy Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania z zakresu prowadzonych przez nas usług, stosowanych kosmetyków i zabiegów.

Zapraszam serdecznie
Marta Czerkawska- Burgs

Właściciel / manager
Specj.kosmetologii i laseroterapii / linergistka

PERSONEL

Marta Czerkawska – Burgs – właścicielka Instytutu

Od ponad 18 lat w branży kosmetologicznej, kreuje wizerunek pięknych i nowoczesnych kobiet. Starannie dobiera zabiegi, pracując na najlepszych, światowych kosmetykach i sprzętach z certyfikatem medycznym. W swojej pracy ceni perfekcjonizm, estetykę i zdobytą przez wiele lat pracy wiedzę, którą odzwierciedla tworząc wyjątkowe makijaże i profesjonalne zabiegi.

18 lat temu ukończyła studium kosmetologiczne oraz uczęszczała do Akademii Dermalogica podwyższając swoje kwalifikacje. Cyklicznie uczęszcza na spotkania naukowe z marką Dermaquest specjalizującej się w peelingach chemicznych. Uczestniczyła w szkoleniu niechirurgicznej blefaroplastyki powiek z twórca metody plazma Handy prof.Andrea Turchi w Rzymie. Prowadzi terapie kosmetologiczne łączone z terapiami laserowymi Alma Harmony XL PRO osiągając wraz ze swoimi Klientkami wspaniałe efekty. Od 15 lat pasjonatka i linergistka makijażu permanentnego. Ukończyła prestiżową szkołę Mikropigmentacji Long Time Liner i jako pierwsza wprowadziła markę do Szczecina. Znakiem szczególnym jej pracy jest efekt pięknych, naturalnych brwi wykonanych metodą włoskową Long Time Liner, jest specjalistą w dziedzinie mikropigmentacji estetycznej i medycznej.

Z pasją i zaangażowaniem prowadzi Instytut, dbając o wyszkolony personel i najwyższy poziom obsługi Pacjenta.


Dr Mariusz Borkowski

Lekarz medycyny estetycznej – Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od lat związany ze światem medycyny.
Pracę lekarza traktuje jako powoływanie i wyzwanie. Proponuje swoim Pacjentom najbardziej skuteczne terapie i dlatego nieustannie szuka nowych rozwiązań uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kongresach. Jako ekspert ds. zdrowia uczestniczył w pracach Parlamentu Europejskiego. Jego główne obszary zainteresowań stanowią medycyna estetyczna oraz leczenie schorzeń wynikających z otyłości. W Enklawa Institute zajmuje się zabiegami medycznymi Endolift – lifting i miejscowe usuwanie komórek tłuszczowych oraz Hi Fu – lifting ultradźwiękami. Nie są mu też obce są zagadnienia zintegrowanych działań w opiece medycznej i wykorzystanie ich w telemedycynie. Nowe technologie w medycynie dają nie tylko szansę na przeprowadzenie efektywnych zabiegów ale i zaplanowanie działań prewencyjnych, stąd ze swoimi Pacjentami wybiega kilka kroków naprzód myśląc o ich przyszłości. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach. Za tą działalność trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżami Zasługi – brązowym, srebrnym i złotym.


Martyna Łebek

Ukończyła kosmetologię na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Obecnie kończy tam studia drugiego stopnia.
Dyplomowany terapeuta Dermalogica. Odbyła szczegółowe szkolenie makijażu permanentnego brwi metodą włoskową i metodą cienia 3D prowadzone przez wieloletnią specjalistkę w tej dziedzinie i właścicielkę Instytutu Martę Czerkawską Burgs.


Kamila Lizińska

Ukonczyła studia licencjackie na kierunku kosmetologia, obecnie kończy studia drugiego stopnia na pomorskim uniwersytecie medycznym w Szczecinie. Temat jej pracy magisterskiej to „Ocena właściwości antyoksydacyjnych czereśni”.
Pracując w Enklawa Institute ukończyła szkolenie przedłużania i zagęszczenia rzęs u Zofii Jasińskiej – stylistki gwiazd w Warszawie.


Lek. Natalia Stachera

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, zdobywając I nagrodę w ogólnopolskim konkursie za najlepszą pracę naukową napisaną przez studenta. Jest absolwentką studiów podyplomowych „Medycyna estetyczna dla lekarzy”, które ukończyła z wyróżnieniem. Swoją pracę doktorską poświęciła powikłaniom w medycynie estetycznej. Bada zmienności anatomiczne twarzy pracując w prosektorium anatomicznym PUM. Prowadzi zajęcia w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Człowieka i Klinicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, zarówno ze studentami polskojęzycznymi jak i anglojęzycznymi. Będąc jednocześnie stomatologiem perfekcyjnie dba o każdy szczegół w proporcjach twarzy, co sprawia, że cały proces odmładzania przebiega spójnie i harmonijnie. Jest ekspertem w dziedzinie znieczuleń, prowadzi wykłady na międzynarodowych konferencjach. Tytuł cyklu wykładów to „Pięknie i bezboleśnie – najnowsze standardy w znieczuleniu twarzy”. Ponadto jest szkoleniowcem, który uczy innych lekarzy opracowanych przez siebie technik pracy z toksyną botulinową oraz kwasem hialuronowym w modelowaniu idealnego kształtu ust.

Copyright - Enklawa Institute Szczecin. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz