Instytut
Concept by Marta

Butikowe Day Spa Since 2009

Team Marty Czerkawskiej Burgs to osoby z empatią do drugiego człowieka, dlatego też terapie nasze są idealnie spersonalizowane i przemyślane pod Twoim kontem. Plany zabiegowe, w których skład wchodzą klasyczne zabiegi kosmetologiczne, jak i te wykorzystujące nowoczesne technologie dają nam możliwości uzyskania najbardziej satysfakcjonujących oraz naturalnych efektów.

Zespół Enklawa Institute tworzą kosmetolodzy i terapeuci skóry, którzy od lat zgłębiają wiedzę z zakresu swoich specjalizacji na sympozjach oraz warsztatach z zakresu naturalnych form regeneracji skóry. Wieloletni praktycy z zakresu klasycznej kosmetologii, innowacji oraz nowych technologii w kosmetologii, medycyny estetycznej i pigmentacji to gwarancja jakości i standardu zabiegów wykonywanych w Instytucie.

Właścicielka Enklawa Institute z wielką starannością dobiera współpracowników, aby Twój pobyt był wyjątkową chwilą pozytywnej energii.

Beauty Team

Marta Czerkawska – Burgs

Marta Czerkawska – Burgs

Właściciel/ Beauty Expert/ Linergistka

Właścicielka/ Manager / Terapeutka skóry

Od 20 lat dyplomowany terapeuta skóry i terapii manualnych od 14 lat związana z marką dermokosmetyczną Dermalogica, której jest jednym z pięciu ambasadorek w Polsce. Specjalistka Faceliftingu oraz opracowywania ciekawych i skutecznych zabiegów oraz terapii w nurcie Smart Aging.

Pasjonatka sztuki makijażu permanentnego w artystycznej odsłonie. Z wielkim pietyzmem i odpowiedzialnością potrafi stworzyć niebywale naturalne brwi. Ceni sobie lekkość podkreślania urody nie zmieniając naturalności i osobowości. Kolorem i kształtem możemy odmłodzić o kilka lat, ale trzeba umieć odczytać potrzeby Klienta i jego charakter i styl.

Zarządzając firmą kieruje się wysoką etyką zawodową i empatią do człowieka, dając poczucie bezpieczeństwa i przyjaznej atmosfery.

Prywatnie miłośniczka psychologii, książek i dobrego kina. Od 30 lat wegetarianka i wyznawczyni zdrowego stylu życia, pasjonatka treningów i pozytywnego myślenia.

Mariusz Borkowski

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od lat związany ze światem medycyny.

Pracę lekarza traktuje jako powoływanie i wyzwanie. Proponuje swoim Pacjentom najbardziej skuteczne terapie i dlatego nieustannie szuka nowych rozwiązań uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kongresach. Jako ekspert ds. zdrowia uczestniczył w pracach Parlamentu Europejskiego

Jego główne obszary zainteresowań stanowią medycyna estetyczna oraz leczenie schorzeń wynikających z otyłości. W Enklawa Institute zajmuje się zabiegami medycznymi Endolift – lifting i miejscowe usuwanie komórek tłuszczowych, Hi Fu – lifting ultradźwiękami oraz terapią komórkami macierzystymi CGF. Nie są mu też obce zagadnienia zintegrowanych działań w opiece medycznej i wykorzystanie ich w telemedycynie. Nowe technologie w medycynie dają nie tylko szansę na przeprowadzenie efektywnych zabiegów, ale i zaplanowanie działań prewencyjnych. Dlatego ze swoimi Pacjentami wybiega kilka kroków naprzód myśląc o ich przyszłości.

Dzieli się swoim doświadczeniem oraz aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach. Za tą działalność został trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżami Zasługi – brązowym, srebrnym i złotym.

Kamila Lizińska-Bloch

Master Cosmetologist

Dyplomowany magister kosmetologii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Stale dokształca się biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach praktycznych.

Jest certyfikowanym terapeutą skóry, ukończyła liczne szkolenia z zakresu laseroterapii, zabiegów Anti-aging oraz modelowania sylwetki przy użyciu nowoczesnych urządzeń.

Praca jest jej pasją, dlatego z pacjentami chętnie dzieli się wiedzą, poradami i swoim czasem. Lubi słuchać i rozmawiać. Jak sama mówi „Tylko dzięki holistycznemu podejściu do pacjenta, możemy uzyskać satysfakcjonujące efekty zabiegowe”. Klientki doceniają jej zaangażowanie, dokładność, delikatność i niezwykłe wyczucie estetyczne.

Ekspert w zakresie redukcji blizn z uwzględnieniem technologii Hi-Tech.

Specjalizuje się w terapeutycznych zabiegach Dermaquest, doborze odpowiedniej pielęgnacji Dermalogica, zabiegach anti-aging, laseroterapii, technologii Hi – Fu, radiofrekwencji mikroigłowej, trwałym usuwaniu owłosienia i makijażu permanentnego z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera nanosekundowego Alma Harmony XL Pro oraz ujędrnianiu i niwelowaniu cellulitu zabiegami endermologii LPG. W życiu ceni sobie harmonię i pozytywne nastawienie. Lubi aktywnie spędzać czas a w wolnych chwilach relaksować się przy dobrej książce.

Dominika Budzińska

Dominika Budzińska

mgr kosmetologii i podologii

Dominika Budzińska mgr kosmetologii i podologii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Nauczyciel w szkole kosmetycznej, przekazuje swoją wiedzę z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i podologii.

Pasjonuje się tematem wpisanym w filozofię Enklawy. Terapeutka i konsultant skóry Dermalogica. Jest zwolenniczką zabiegów, które wpływają na naturalne procesy regeneracyjne skóry między innymi z użyciem sprzętów tj; Vivace RF, Endermologia, Geneo. Kładzie nacisk na odpowiednią pielęgnację domową, odpowiednio dobrane zabiegi i zdrowy tryb życia.

Zawsze stawia sobie poprzeczkę wysoko i chcąc pomagać swoim klientom na szerszą skalę odkryła nową pasję, podologię. Postanowiła zostać specjalistą w tej dziedzinie, dlatego cały czas bierze udział w szkoleniach, kongresach i sympozjach podologicznych. Specjalizuje się w terapii pękających pięt, opracowywania paznokci chorobowych, odcisków, modzeli, nadpotliwości i usuwania brodawek wirusowych.

Pasjonatka podróży, dobrego jedzenia i rozwoju osobistego. Na co dzień uwielbia spędzać czas aktywnie, szukając nowych wyzwań w różnych dyscyplinach sportowych. W życiu ceni sobie równowagę i pozytywne nastawienie, dlatego otacza się ludźmi, którzy ją inspirują.

Iryna Lawryk

Nail Master

W Enklawie Institute specjalizuje się w estetycznym Manicure i Pedicure  de lux Spa.

Wykonuje również zabiegi Endermologii oraz Endermolift.  Dzięki wypracowanemu profesjonalizmowi, ogromnemu zaangażowaniu oraz pasji z jaką podchodzi do  zabiegów, jej prace wyróżniają się ogromną dokładnością i wyjątkowym dopracowaniem w każdym szczególe. Prowadząc oraz zarządzając swoim salonem kosmetyczno – fryzjerski w Ukrainie nabyła niezbędnej wiedzy i doświadczenia, które wniosła do Enklawy Institute.