Instytut
Concept by Marta

Butikowe Day Spa Since 2009

Team Marty Czerkawskiej Burgs to osoby z empatią do drugiego człowieka, dlatego też terapie nasze są idealnie spersonalizowane i przemyślane pod Twoim kontem. Plany zabiegowe, w których skład wchodzą klasyczne zabiegi kosmetologiczne, jak i te wykorzystujące nowoczesne technologie dają nam możliwości uzyskania najbardziej satysfakcjonujących oraz naturalnych efektów.

Zespół Enklawa Institute tworzą kosmetolodzy i terapeuci skóry, którzy od lat zgłębiają wiedzę z zakresu swoich specjalizacji na sympozjach oraz warsztatach z zakresu naturalnych form regeneracji skóry. Wieloletni praktycy z zakresu klasycznej kosmetologii, innowacji oraz nowych technologii w kosmetologii, medycyny estetycznej i pigmentacji to gwarancja jakości i standardu zabiegów wykonywanych w Instytucie.

Właścicielka Enklawa Institute z wielką starannością dobiera współpracowników, aby Twój pobyt był wyjątkową chwilą pozytywnej energii.

Beauty Team

Marta Czerkawska – Burgs

Marta Czerkawska – Burgs

Właściciel/ Beauty Expert/ Linergistka

Właścicielka/ Manager / Terapeutka skóry

Od 20 lat dyplomowana terapeutka skóry i terapii manualnych, pasjonuje się i rozwija się w dziedzinie białej kosmetologii holistycznej. Od 14 lat związana z marką dermokosmetyczną Dermalogica, której jest jednym z pięciu ambasadorów w Polsce. Specjalistka Faceliftingu kobido i Zoga Integration, terapii z zastosowaniem laserów i terapii Hi Tech w nurcie Smart Aging.

Pasjonatka sztuki makijażu permanentnego w artystycznej odsłonie. Z wielkim pietyzmem i odpowiedzialnością potrafi stworzyć niebywale naturalne brwi. Ceni sobie lekkość podkreślania urody nie zmieniając naturalności i osobowości. Kolorem i kształtem możemy odmłodzić o kilka lat, ale trzeba umieć odczytać potrzeby Klienta i jego charakter i styl.

Zarządzając firmą kieruje się wysoką etyką zawodową i empatią do człowieka, dając poczucie bezpieczeństwa i przyjaznej atmosfery.

Prywatnie mama dwóch dziewczynek, miłośniczka psychologii, książek i dobrego kina. Od 30 lat wegetarianka i wyznawczyni zdrowego stylu życia, pasjonatka treningów i pozytywnego myślenia.

„To jak wyglądamy ma ogromny wpływ na nasze poczucie własnej wartości i nadrzędną moją myślą w tworzeniu piękna jest naturalność w formie i kolorze oraz zrównoważone odmładzanie, które ma być podkreśleniem ciekawej osobowości i pięknej duszy”

Kamila Lizińska-Bloch

Master Cosmetologist

Dyplomowany magister kosmetologii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Stale dokształca się biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach praktycznych.

Jest certyfikowanym terapeutą skóry, ukończyła liczne szkolenia z zakresu laseroterapii, zabiegów Anti-aging oraz modelowania sylwetki przy użyciu nowoczesnych urządzeń.

Praca jest jej pasją, dlatego z pacjentami chętnie dzieli się wiedzą, poradami i swoim czasem. Lubi słuchać i rozmawiać. Jak sama mówi „Tylko dzięki holistycznemu podejściu do pacjenta, możemy uzyskać satysfakcjonujące efekty zabiegowe”. Klientki doceniają jej zaangażowanie, dokładność, delikatność i niezwykłe wyczucie estetyczne.

Ekspert w zakresie redukcji blizn z uwzględnieniem technologii Hi-Tech.

Specjalizuje się w terapeutycznych zabiegach Dermaquest, doborze odpowiedniej pielęgnacji Dermalogica, zabiegach anti-aging, laseroterapii, technologii Hi – Fu, radiofrekwencji mikroigłowej, trwałym usuwaniu owłosienia i makijażu permanentnego z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera nanosekundowego Alma Harmony XL Pro oraz ujędrnianiu i niwelowaniu cellulitu zabiegami endermologii LPG. W życiu ceni sobie harmonię i pozytywne nastawienie. Lubi aktywnie spędzać czas a w wolnych chwilach relaksować się przy dobrej książce.

Dominika Budzińska

Dominika Budzińska

mgr kosmetologii i podologii

Dominika Budzińska mgr kosmetologii i podologii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Nauczyciel w szkole kosmetycznej, przekazuje swoją wiedzę z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i podologii.

Pasjonuje się tematem wpisanym w filozofię Enklawy. Terapeutka i konsultant skóry Dermalogica. Jest zwolenniczką zabiegów, które wpływają na naturalne procesy regeneracyjne skóry między innymi z użyciem sprzętów tj; Vivace RF, Endermologia, Geneo. Kładzie nacisk na odpowiednią pielęgnację domową, odpowiednio dobrane zabiegi i zdrowy tryb życia.

Zawsze stawia sobie poprzeczkę wysoko i chcąc pomagać swoim klientom na szerszą skalę odkryła nową pasję, podologię. Postanowiła zostać specjalistą w tej dziedzinie, dlatego cały czas bierze udział w szkoleniach, kongresach i sympozjach podologicznych. Specjalizuje się w terapii pękających pięt, opracowywania paznokci chorobowych, odcisków, modzeli, nadpotliwości i usuwania brodawek wirusowych.

Pasjonatka podróży, dobrego jedzenia i rozwoju osobistego. Na co dzień uwielbia spędzać czas aktywnie, szukając nowych wyzwań w różnych dyscyplinach sportowych. W życiu ceni sobie równowagę i pozytywne nastawienie, dlatego otacza się ludźmi, którzy ją inspirują.

Iryna Lawryk

Nail master

W Enklawie Institute specjalizuje się w estetycznym Manicure i Pedicure  de lux Spa.

Wykonuje również zabiegi Endermologii oraz Endermolift.  Dzięki wypracowanemu profesjonalizmowi, ogromnemu zaangażowaniu oraz pasji z jaką podchodzi do  zabiegów, jej prace wyróżniają się ogromną dokładnością i wyjątkowym dopracowaniem w każdym szczególe. Prowadząc oraz zarządzając swoim salonem kosmetyczno – fryzjerski w Ukrainie nabyła niezbędnej wiedzy i doświadczenia, które wniosła do Enklawy Institute.

Daria Popkova

Młodszy kosmetolog, stylistka paznokci OPI, specjalista od kształtowania brwi

Studentka kosmetologii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Miłośniczka estetyki, elegancji i pięknego wyglądu. Specjalistka od kształtowania brwi, laminacji rzęs i naturalnego manicure. Perfekcjonistka, dbająca o każdy najmniejszy szczegół.

Marta Pawełko

Manager recepcji, kontakt angielskojęzyczny