Instytut
Concept by Marta

Butikowe Day Spa Since 2009

Zespół Enklawa Institute tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy od lat zgłębiają wiedzę z zakresu swoich specjalizacji. Wieloletni praktycy z zakresu klasycznej kosmetologii, innowacji oraz nowych technologii w kosmetologii, medycyny estetycznej i pigmentacji to gwarancja jakości i standardu zabiegów wykonywanych w Instytucie. Co istotne, każdy pacjent może liczyć na starannie dopasowany, indywidualny plan terapeutyczny. Dzięki spersonalizowanym planom zabiegowym, w których skład wchodzą klasyczne zabiegi kosmetologiczne, jak i te wykorzystujące nowoczesne technologie udaje nam się uzyskać najbardziej satysfakcjonujące oraz spektakularne efekty.

Zespół Enklawa Institute tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy od lat zgłębiają wiedzę z zakresu swoich specjalizacji. Wieloletni praktycy z zakresu klasycznej kosmetologii, innowacji oraz nowych technologii w kosmetologii, medycyny estetycznej i pigmentacji to gwarancja jakości i standardu zabiegów wykonywanych w Instytucie. Co istotne, każdy pacjent może liczyć na starannie dopasowany, indywidualny plan terapeutyczny. Dzięki spersonalizowanym planom zabiegowym, w których skład wchodzą klasyczne zabiegi kosmetologiczne, jak i te wykorzystujące nowoczesne technologie udaje nam się uzyskać najbardziej satysfakcjonujące oraz spektakularne efekty.

Beauty Team

Marta Czerkawska – Burgs

Marta Czerkawska – Burgs

Właściciel/ Beauty Expert/ Linergistka

Moje 20 letnie doświadczenie z pracą przy twarzy kobiety z makijażem oraz zabiegami kosmetycznymi dało mi wielkie doświadczenie i przekonanie, ze piękna twarz to zdrowe wnętrze poprzez higieniczny tryb życia.

Jestem propagatorką zdrowego żywienia, dbania o ciało i umysł i wiem ze piękno ma swoje źródło w psychice. Dlatego tez nową Ideą jest Skin & Soul Bar, który jest kontynuacją Conceptu Enklawa Institute. To spotkanie z kamieniami szlachetnymi, książkami duchowymi, talizmanami szczęścia i wspaniałymi wyszukanymi kosmetykami.

Nowy zabieg Mindfulness & Age Smart to także nowa propozycja zabiegowa w duchowej filozofii z medytacyjną ścieżką dźwiękową.

Proponuję Wam całkiem odmienny Concept. Filozofię opierającą się na harmonii duszy i ciała na pięknych zabiegach z masażem Mindfulness w moim wykonaniu jak i terapie odmładzające w nowoczesnym wydaniu Smart Aging opierające się na najlepszych światowych technologiach laserowych, Hi Fu oraz RF mikroiglowej Vivace.

Mariusz Borkowski

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od lat związany ze światem medycyny.

Pracę lekarza traktuje jako powoływanie i wyzwanie. Proponuje swoim Pacjentom najbardziej skuteczne terapie i dlatego nieustannie szuka nowych rozwiązań uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kongresach. Jako ekspert ds. zdrowia uczestniczył w pracach Parlamentu Europejskiego

Jego główne obszary zainteresowań stanowią medycyna estetyczna oraz leczenie schorzeń wynikających z otyłości. W Enklawa Institute zajmuje się zabiegami medycznymi Endolift – lifting i miejscowe usuwanie komórek tłuszczowych, Hi Fu – lifting ultradźwiękami oraz terapią komórkami macierzystymi CGF. Nie są mu też obce zagadnienia zintegrowanych działań w opiece medycznej i wykorzystanie ich w telemedycynie. Nowe technologie w medycynie dają nie tylko szansę na przeprowadzenie efektywnych zabiegów, ale i zaplanowanie działań prewencyjnych. Dlatego ze swoimi Pacjentami wybiega kilka kroków naprzód myśląc o ich przyszłości.

Dzieli się swoim doświadczeniem oraz aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach. Za tą działalność został trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżami Zasługi – brązowym, srebrnym i złotym.

Kamila Lizińska-Bloch

Master Cosmetologist

Dyplomowany magister kosmetologii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Stale dokształca się biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach praktycznych.

Jest certyfikowanym terapeutą skóry, ukończyła liczne szkolenia z zakresu laseroterapii, zabiegów Anti-aging oraz modelowania sylwetki przy użyciu nowoczesnych urządzeń.

Praca jest jej pasją, dlatego z pacjentami chętnie dzieli się wiedzą, poradami i swoim czasem. Lubi słuchać i rozmawiać. Jak sama mówi „Tylko dzięki holistycznemu podejściu do pacjenta, możemy uzyskać satysfakcjonujące efekty zabiegowe”. Klientki doceniają jej zaangażowanie, dokładność, delikatność i niezwykłe wyczucie estetyczne.

Ekspert w zakresie redukcji blizn z uwzględnieniem technologii Hi-Tech.

Specjalizuje się w terapeutycznych zabiegach Dermaquest, doborze odpowiedniej pielęgnacji Dermalogica, zabiegach anti-aging, laseroterapii, technologii Hi – Fu, radiofrekwencji mikroigłowej, trwałym usuwaniu owłosienia i makijażu permanentnego z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera nanosekundowego Alma Harmony XL Pro oraz ujędrnianiu i niwelowaniu cellulitu zabiegami endermologii LPG. W życiu ceni sobie harmonię i pozytywne nastawienie. Lubi aktywnie spędzać czas a w wolnych chwilach relaksować się przy dobrej książce.

Dominika Budzińska

Dominika Budzińska

mgr kosmetologii i podologii

Dominika Budzińska mgr kosmetologii i podologii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Nauczyciel w szkole kosmetycznej, przekazuje swoją wiedzę z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i podologii.

Pasjonuje się tematem wpisanym w filozofię Enklawy. Terapeutka i konsultant skóry Dermalogica. Jest zwolenniczką zabiegów, które wpływają na naturalne procesy regeneracyjne skóry między innymi z użyciem sprzętów tj; Vivace RF, Endermologia, Geneo. Kładzie nacisk na odpowiednią pielęgnację domową, odpowiednio dobrane zabiegi i zdrowy tryb życia.

Zawsze stawia sobie poprzeczkę wysoko i chcąc pomagać swoim klientom na szerszą skalę odkryła nową pasję, podologię. Postanowiła zostać specjalistą w tej dziedzinie, dlatego cały czas bierze udział w szkoleniach, kongresach i sympozjach podologicznych. Specjalizuje się w terapii pękających pięt, opracowywania paznokci chorobowych, odcisków, modzeli, nadpotliwości i usuwania brodawek wirusowych.

Pasjonatka podróży, dobrego jedzenia i rozwoju osobistego. Na co dzień uwielbia spędzać czas aktywnie, szukając nowych wyzwań w różnych dyscyplinach sportowych. W życiu ceni sobie równowagę i pozytywne nastawienie, dlatego otacza się ludźmi, którzy ją inspirują.

Iryna Lawryk

Nail Master

W Enklawie Institute specjalizuje się w estetycznym Manicure i Pedicure  de lux Spa.

Wykonuje również zabiegi Endermologii oraz Endermolift.  Dzięki wypracowanemu profesjonalizmowi, ogromnemu zaangażowaniu oraz pasji z jaką podchodzi do  zabiegów, jej prace wyróżniają się ogromną dokładnością i wyjątkowym dopracowaniem w każdym szczególe. Prowadząc oraz zarządzając swoim salonem kosmetyczno – fryzjerski w Ukrainie nabyła niezbędnej wiedzy i doświadczenia, które wniosła do Enklawy Institute.

Klaudia Daśko

Koordynator do spraw organizacyjnych w Enklawa Institute

Ukończyła technikum hotelarskie a wiedzę nabytą na tym kierunku, wykorzystuje w codziennej, profesjonalnej obsłudze klientów salonu. Absolwentka Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania. Obecnie kształci się na studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie.

Poza koordynacją pracy Instytutu, zajmuje się również aktywnym rekrutowaniem specjalistów w branży IT. Jej zawodową pasją jest zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wspieranie pracowników w ich codziennej pracy, która zapewnia klientom uzyskanie najwyższej jakości usług.

W pracy ceni sobie przede wszystkim dobrą organizację pracy oraz pozytywne podejście do każdej sytuacji, dzięki czemu bez problemu jest w stanie rozwiązać każdy problem. W pełni utożsamia się ze stwierdzeniem Henrego Forda, które brzmi: ,,nie ma rzeczy, której nie można wykonać, wystarczy rozłożyć ją na etapy”

Interesuje się tematyką z zakresu rozwoju osobistego, psychologią oraz jogą, które stanowią ważny element jej codziennego życia oraz wpływają zarówno na jej życie zawodowe, jak i prywatne.