Concept by Marta

Marta Czerkawska – Burgs

Slow Beauty & Smart Aging

 

Filozofia Smart Aging to wielki powrót naturalnych, manualnych zabiegów pielęgnacyjnych. Przestrzeń na kontakt ze sobą i z drugim człowiekiem, stopniowe wprowadzenie zdrowych nawyków. Już nie zastrzyk z botoksu, wypełniacze i sztuczne twarze, usilne kamuflowanie swojej indywidualności ale dobry masaż twarzy, indywidualnie dobrana pielęgnacja na bazie naturalnych, aktywnych biologicznie składników i technologie laserowe mobilizujące skórę do zdrowego wyglądu do późnych lat życia.

Nowoczesne odmładzanie to już nie botox, kwas hialuronowy jako wypełniacz to zrównoważone terapie w nurcie filozofii Smart Aging.

Już niebawem w ofercie instytutu masaż liftingujacy – Zabieg Zoga Face Integration jako dopełnienie naszej filozofii.

Zoga Face Integration (Integracja strukturalna) jest rodzajem zaawansowanego masażu, który likwidując napięcia mięśniowo-powięziowe w obrębie głowy i dekoltu przywraca twarzy symetrię, modeluje i spektakularnie odmładza. Jest to absolutna nowość na Polskim rynku i świetne narzędzie dla każdego kto preferuje skuteczne i naturalne metody odmładzania. (Zabieg Zoga będzie dostępny w Szczecinie, Koszalinie i Berlinie).

Z miłością do skóry i duszy

Zapraszam Państwa do świata wielkiej pasji i celebracji wizyt w Enklawa Institute

Marta Czerkawska Burgs
Beauty Expert/ Owner
Creator Concept Enklawa
Artystka naturalnego makijażu permanentnego
Ambasador Dermalogica w Polsce