Concept by Marta

Marta Czerkawska – Burgs

Slow Beauty & Smart Aging

 

Filozofia Smart Aging to wielki powrót naturalnych, manualnych zabiegów pielęgnacyjnych. Przestrzeń na kontakt ze sobą i z drugim człowiekiem, stopniowe wprowadzenie zdrowych nawyków. Już nie zastrzyk z botoksu, wypełniacze i sztuczne twarze, usilne kamuflowanie swojej indywidualności ale dobry masaż twarzy, indywidualnie dobrana pielęgnacja na bazie naturalnych, aktywnych biologicznie składników i technologie laserowe mobilizujące skórę do zdrowego wyglądu do późnych lat życia.

Nowoczesne odmładzanie to już nie botox, kwas hialuronowy jako wypełniacz to zrównoważone terapie w nurcie filozofii Smart Aging.

Już niebawem w ofercie instytutu masaż liftingujacy – Zabieg Zoga Face Integration jako dopełnienie naszej filozofii.

Zoga Face Integration (Integracja strukturalna) jest rodzajem zaawansowanego masażu, który likwidując napięcia mięśniowo-powięziowe w obrębie głowy i dekoltu przywraca twarzy symetrię, modeluje i spektakularnie odmładza. Jest to absolutna nowość na Polskim rynku i świetne narzędzie dla każdego kto preferuje skuteczne i naturalne metody odmładzania. (Zabieg Zoga będzie dostępny w Szczecinie, Koszalinie i Berlinie).

Z miłością do skóry i duszy

Team Marty Czerkawskiej Burgs to osoby z empatią do drugiego człowieka, dlatego też terapie nasze są idealnie spersonalizowane i przemyślane pod Twoim kątem. Plany zabiegowe, w których skład wchodzą klasyczne zabiegi kosmetologiczne, jak i te wykorzystujące nowoczesne technologie dają nam możliwości uzyskania najbardziej satysfakcjonujących oraz naturalnych efektów.

Zespół Enklawa Institute tworzą kosmetolodzy i terapeuci skóry, którzy od lat zgłębiają wiedzę z zakresu swoich specjalizacji na sympozjach oraz warsztatach z zakresu naturalnych form regeneracji skóry. Wieloletni praktycy z zakresu klasycznej kosmetologii, innowacji oraz nowych technologii w kosmetologii, medycyny estetycznej i pigmentacji to gwarancja jakości i standardu zabiegów wykonywanych w Instytucie.

Właścicielka Enklawa Institute z wielką starannością dobiera współpracowników, aby Twój pobyt był wyjątkową chwilą pozytywnej energii.

Beauty Team

Marta Czerkawska – Burgs

Właściciel/ Beauty Expert/ Linergistka

 Właścicielka/ Manager / Terapeutka skóry

Od 20 lat dyplomowana terapeutka skóry, studiwała kosmetologię o profilu rozszerzonym o fizjoterapię , zgłębiając przed wszystkim tajniki zdrowej skóry z jednym z najlepszych dermatologów w Szczecinie dr Jolantą Wesołowską. Intensywnie rozwija się na szkoleniach i workshopach z branży medyczno-kosmetologicznej zdobywając wiedzę praktyczno-teoretyczną z branży kosmetologii, medycyny estetycznej oraz makijażu permanentnego.  Zakochana w terapiach z dziedziny holistycznej kosmetologii, łączy masaż Zoga Integration oraz jej autorski masaż MINDFULNESS w swoich propozycjach zabiegowych. Specjalizuje się w zabiegach łączonych i ma wielką intuicję do tworzeniach skutecznych terapii i zastosowania laserów, terapii Hi Tech w nurcie Smart Aging. Od 15 lat związana z marką dermokosmetyczną –  Dermalogica i wraz z nią stała się prekursorem wysokiego standardu usług kosmetycznych w Szczecinie. Należy do wyjątkowej społeczności Dermalogica związanej z edukacją kosmetologiczną – LearnWay Dermalogica, dzięki ktorej zdobywa wyjątkową wiedzę na temat skóry i jej potrzeb.

Pasjonatka sztuki makijażu permanentnego w artystycznej odsłonie, współpracująca z najbardziej perfekcyjną metodą makijażu permanentnego Long Time Liner. Metodyka i jakość powstała ponad 30 lat temu w Monachium i do tej pory jest jedną z wiodących firm PMU z wysokim bezpieczeństwem sprzętu i barwników. Biotek marka włoska, która skradła serce klientom za piękne barwy pigmentów do ust.

Z wielkim pietyzmem i odpowiedzialnością potrafi stworzyć niebywale naturalne brwi i usta oraz imitację brodawek sutkowych po zabiegach mastektomii. Rekomendowana jest przez dr Artura Śliwińskiego – słynnego chirurga onkologa. Wspólnie z nim rekonstruują piersi po zabiegach chirurgicznych. Pigmentacja medyczna, to takie kamuflaż blizn i ich rozluźniane co także jest jej misją, aby przywrócić skórze najpiękniejszą jej odsłonę. 

Ceni sobie lekkość podkreślania urody, nie zmieniając naturalności i osobowości. Kolorem i kształtem możemy odmłodzić o kilka lat, ale trzeba umieć odczytać potrzeby Klienta i jego charakter i styl.

Zarządzając Conceptem  Enklawa, kieruje się wysoką etyką zawodową i empatią do człowieka, dając poczucie bezpieczeństwa i przyjaznej atmosfery. Prywatnie mama dwóch dziewczynek, miłośniczka psychologii, książek, dobrego kina i kuchni. Kocha muzykę smooth jazz po deephouse, którą proponuje swoim Gościom w Enklawa Institute. Od 30 lat wegetarianka i wyznawczyni zdrowego stylu życia, pasjonatka sportów zimowych oraz Cross Fit’u. 

„To jak wyglądamy ma ogromny wpływ na nasze poczucie własnej wartości, a nadrzędną moją myślą w tworzeniu piękna jest naturalność w formie i kolorze oraz zrównoważone odmładzanie, które ma być podkreśleniem ciekawej osobowości i pięknej duszy.”

Kamila Lizińska-Bloch

Mgr kosmetologii

Dyplomowany magister kosmetologii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Stale dokształca się biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach praktycznych.

Jest certyfikowanym terapeutą skóry, ukończyła liczne szkolenia z zakresu laseroterapii, zabiegów Anti-aging oraz modelowania sylwetki przy użyciu nowoczesnych urządzeń.

Praca jest jej pasją, dlatego z pacjentami chętnie dzieli się wiedzą, poradami i swoim czasem. Lubi słuchać i rozmawiać. Jak sama mówi „Tylko dzięki holistycznemu podejściu do pacjenta, możemy uzyskać satysfakcjonujące efekty zabiegowe”. Klientki doceniają jej zaangażowanie, dokładność, delikatność i niezwykłe wyczucie estetyczne.

Ekspert w zakresie redukcji blizn z uwzględnieniem technologii Hi-Tech.

Specjalizuje się w terapeutycznych zabiegach Dermaquest, doborze odpowiedniej pielęgnacji Dermalogica, zabiegach anti-aging, laseroterapii, technologii Hi – Fu, radiofrekwencji mikroigłowej, trwałym usuwaniu owłosienia i makijażu permanentnego z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera nanosekundowego Alma Harmony XL Pro oraz ujędrnianiu i niwelowaniu cellulitu zabiegami endermologii LPG. W życiu ceni sobie harmonię i pozytywne nastawienie. Lubi aktywnie spędzać czas a w wolnych chwilach relaksować się przy dobrej książce.

Dominika Budzińska

Mgr kosmetologii
Podolog & Massage Expert

Dominika Budzińska mgr kosmetologii i podologii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Nauczyciel w szkole kosmetycznej, przekazuje swoją wiedzę z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i podologii.

Pasjonuje się tematem wpisanym w filozofię Enklawy. Terapeutka i konsultant skóry Dermalogica. Jest zwolenniczką zabiegów, które wpływają na naturalne procesy regeneracyjne skóry między innymi z użyciem sprzętów tj; Vivace RF, Endermologia, Geneo. Kładzie nacisk na odpowiednią pielęgnację domową, odpowiednio dobrane zabiegi i zdrowy tryb życia.

Zawsze stawia sobie poprzeczkę wysoko i chcąc pomagać swoim klientom na szerszą skalę odkryła nową pasję, podologię. Postanowiła zostać specjalistą w tej dziedzinie, dlatego cały czas bierze udział w szkoleniach, kongresach i sympozjach podologicznych. Specjalizuje się w terapii pękających pięt, opracowywania paznokci chorobowych, odcisków, modzeli, nadpotliwości i usuwania brodawek wirusowych.

Pasjonatka podróży, dobrego jedzenia i rozwoju osobistego. Na co dzień uwielbia spędzać czas aktywnie, szukając nowych wyzwań w różnych dyscyplinach sportowych. W życiu ceni sobie równowagę i pozytywne nastawienie, dlatego otacza się ludźmi, którzy ją inspirują.

Iryna Lawryk

Nail master

W Enklawie Institute specjalizuje się w estetycznym Manicure i Pedicure  de lux Spa.

Wykonuje również zabiegi Endermologii oraz Endermolift.  Dzięki wypracowanemu profesjonalizmowi, ogromnemu zaangażowaniu oraz pasji z jaką podchodzi do  zabiegów, jej prace wyróżniają się ogromną dokładnością i wyjątkowym dopracowaniem w każdym szczególe. Prowadząc oraz zarządzając swoim salonem kosmetyczno – fryzjerski w Ukrainie nabyła niezbędnej wiedzy i doświadczenia, które wniosła do Enklawy Institute.

Patrycja Wanagelis-Penczyłło

Mgr kosmetologii
Specjalista kosmetologii estetycznej i medycznej

Absolwentka studiów II stopnia na kierunku Kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Autorka prac dyplomowych pt. „Wykorzystanie nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej w celu zatrzymania procesu starzenia” oraz „Zastosowanie izotretynoiny i pochodnych witaminy A w leczeniu trądziku„.

Kosmetolog z 5-letnim doświadczeniem, które zdobyła pracując w renomowanym gabinecie kosmetologii estetycznej w Poznaniu oraz w Szczecinie.

Ukończyła wiele szkoleń z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.
Szkoliła się m. in. w Centrum Szkoleniowym Kosmetologii Medycznej w Warszawie u doktora Zbigniewa Leśniowskiego. Jest to jedyny ośrodek w Polsce posiadający akredytację Europejskiego Ośrodka Doskonalenia Lekarzy Medycyny Estetycznej ECLEST, tym samym jest to miejsce, gdzie szkolą się zarówno lekarze jak i kosmetolodzy.

Specjalizuje się w zabiegach z użyciem metod iniekcyjnych w celu głębokiej regeneracji skóry oraz w spersonalizowanych terapiach zabiegowych dopasowanych do potrzeb klienta. Wyznaje nurt healthy anty-aging a terapie zabiegowe opiera na naturalnych metodach odbudowy skóry.

Kosmetologia jest dla niej czymś więcej niż tylko pracą. Uwielbia to co robi a zawód ten ceni za możliwość ciągłego rozwoju. Jest na bieżąco z wszelkimi nowościami oraz panującymi trendami. Regularnie bierze udział w webinarach oraz szkoleniach z zakresu kosmetologii. Układanie dla Was beauty planów sprawia jej nie lada wyzwanie ale to właśnie lubi najbardziej – tym bardziej jak na koniec terapii wspólnie widzicie niesamowite efekty. Planując terapie zabiegowe skrupulatnie pilnuje każdego etapu oraz dba aby nie doprowadzić do przestymulowania skóry.

Prywatnie miłośniczka buldogów francuskich i wspólnych spacerów. Lubi harmonie i porządek oraz klasykę i prostotę. Ceni sobie skrupulatność i dbałość o szczegóły. Najchętniej spędza czas na świeżym powietrzu wśród natury. Wolny czas wykorzystuje na dbanie o ciało i ducha.

Marta Pawełko

Manager & Recepcjonistka

Empatyczna, logicznie myśląca, pozytywna i bezproblemowa, zajmuje się organizacją pracy Instytutu oraz kontaktem z Klientem. Dba o całokształt pracy w Instytucie. Jej gust i minimalistyczna moda casual dress code, odzwierciedla jej charakter oraz kobiecą nonszalancję. Mieszkając przez 6 lat w Szwecji, nauczyła się swobodnie korzystać z języka angielskiego, który idealnie przydaje się w kontakcie z klientem anglojęzycznym.

Zapraszam Państwa do świata wielkiej pasji i celebracji wizyt w Enklawa Institute.

Marta Czerkawska Burgs
Beauty Expert/ Owner
Creator Concept Enklawa
Artystka naturalnego makijażu permanentnego
Ambasador Dermalogica w Polsce