Enklawa - butikowy Instytut kosmetolologii Day Spa
Since 2009

Concept Marta Czerkawska Burgs

Autoryzowany gabinet

autoryzowany gabinet dermalogica

Aktualne Promocje

Pakiet Natural LOOK

Pakiet Natural LOOK - zyskaj 990zł rabatu

Pakiet Day Spa

Z pedicure de lux spa wraz z zabiegiem w szlafroku, poczujesz się jak w SPA - zabieg geneo w cenie 230 zł zamiast 320!

Bubble Hydro Jet

Nowa odsłona oczyszczania Twojej skóry

Nowości

Starannie wyselekcjonowane zabiegi i kosmeceutyki, dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu twórczyni Conceptu Enklawa Institute w zagłębianiu tajników najskuteczniejszych terapii

OCZYSZCZANIE WODOROWE

ANTI AGE & MANICURE

FOTOTERAPIA LED

Enklawa Institute Koszalin

O Instytucie Enklawa

Wydobyć i podkreślić naturalne piękno to nadrzędny cel i filozofia Enklawa Institute

Enklawa Institute to miejsce z duszą w starej kamienicy w centrum miasta założone przez Martę Czerkawska Burgs 14 lat temu. Właścicielka to Beauty Expert, dyplomowana terapeutka skóry pasjonatka wewnętrznego spokoju i życia zgodnie z naturą, która z uważnością dba o Twoją wizytę. Z przekonaniem, że piękna i szczęśliwa dusza to piękno odzwierciedlające się na zewnątrz.

Tworząc miejsce od samego początku dba o najwyższy poziom obsługi klientów zarówno pod względem zabiegowym, relaksacyjnym uważa, ze piękno rodzi się w harmonii ciała i duszy.

Terapie w Enklawa Institute są zgodne z filozofią życia właścicielki i skupiają się na najnowszym nurcie medycyny i kosmetologii estetycznej SMART AGING. Concept ten to połączenie najlepszych technologii laserowych Alma Harmony XL Pro, Rf mikroiglowej Vivace, naturalnego liftingu Ultrafomer  i masażu orginalną Endermologią Allliance. Łączenie z zabiegami MINDFULNESS z uzdrawiającą mocą intuicyjnego masażu i muzyki w stworzonych na leczniczych częstotliwościach lub masażem liftingującym Zoga Face Intagration w wykonaniu właścicielki Marty Czerkawskiej tworzy niepowtarzalność terapii.

Enklawa Institute to miejsce z duszą w starej kamienicy w centrum miasta założone przez Martę Czerkawska Burgs 14 lat temu. Beauty Expert, dyplomowany zabiegowiec/ kosmetolog, pasjonatka wewnętrznego spokoju i życia zgodnie z naturą. Z przekonaniem, że piękna i szczęśliwa dusza to piękno odzwierciedlające się na zewnątrz.

Terapie w Enklawa Institute są zgodne z filozofią życia właścicielki i skupiają się na najnowszym nurcie medycyny i kosmetologii estetycznej SMART AGING. Concept ten to połączenie najlepszych technologii laserowych Alma Harmony XL Pro, Rf mikroiglowej Vivace, naturalnego liftingu Ultrafomer  i masażu orginalną Endermologią Allliance uwieńczone zabiegiem MINDFULNESS z uzdrawiającą mocą intuicyjnego masażu i muzyki w stworzonych na leczniczych częstotliwościach w wykonaniu właścicielki Marty Czerkawskiej.

Enklawa Institute  od początku istnienia jest Autoryzowanym Instytutem Dermalogica a właścicielka została doceniona za wierność marce i została Ambasadorem marki w Polsce.

Pragniemy zaprosić Was na chwilę relaksu podczas wieloetapowych autorskich zabiegów, stworzonych przez właścicielkę Instytutu. Każda procedura zabiegowa, mająca na celu poprawę wyglądu i kondycji Waszej skóry, oparta została o produkty naszych flagowej marki Dermalogica  zwieńczona wyjątkowym, relaksującym masażem.

Enklawa to również wieloletnia praktyka naturalnego makijażu permanentnego. Marta Czerkawska Burgs swoją artystyczną duszę także odzwierciedla w swojej pracy z makijażem.  Jako pierwsza wprowadziła na szczeciński rynek makijaż permanentny brwi metodą włoskową, która do dziś cieszy się największym zainteresowaniem.

Makijaż w wykonaniu właścicielki gwarantuje Ci indywidualność, lekkość nowoczesnej pigmentacji z uwzględnieniem najwyższej jakości pigmentów oraz bezpieczeństwa i higieny.

Enklawa Concept tworzy cykl szkoleń  dla młodych kosmetologów, kosmetyczek i masażystów, którzy chcieliby otworzyć swój instytut na bazie doświadczenia i Know How Marty Czerkawskiej Burgs pod logiem Enklawa Institute. – przejście do zakładki współpraca lub skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia.

Enkalwa to także Skin & Soul Bar, który proponuje Ci najlepsze rozwiązania dla skóry Dermalogica, naturalne olejki, wyszukane produkty Beauty oraz energetyczne kamienie, naturalna biżuteria wspierająca Twoją życiową energię.

Dla naszych stałych Klientów organizujemy spotkania tematyczne pod patronatem magazynu Prestiz – EduConcept.

Zostań z nami!

Videoblog

Nowości, ciekawostki, porady kosmetologiczne.
Mamy mnóstwo ciekawych rzeczy do opowiedzenia i wiele rad do udzielenia.
Na naszym blogu znajdziesz ogrom interesujących informacji i zobaczysz jak pracujemy.

Współpracujemy z najlepszymi

Zapraszamy Cię na konsultację, podczas której nasi kosmetolodzy przeprowadzą z Tobą szczegółowy wywiad. Zaproponują Ci plan terapeutyczny dopasowany do potrzeb Twojej skóry.