Smart Aging philosophy

Smart Aging – nowoczesne podejście do odmładzania

Autoryzowany
Instytut Dermalogica

Autorskie terapie dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej skóry

Mindfulness & rituals

Wasz ukochany zabieg Age Smart teraz połączyliśmy dla Ciebie z masażem intuicyjnym w wykonaniu Marty Czerkawskiej Burgs

Ultraformer III

Długotrwały lifting skóry widoczny już po pierwszym zabiegu!

Fight for Natural
Beauty!

Ujędrnienie 71%
Wcięcie w talii -5,2 cm
Wygładzenie cellulitu 67%

Autoryzowany gabinet

autoryzowany gabinet dermalogica

Aktualne Promocje

Pakiet Natural LOOK

Pakiet Natural LOOK - zyskaj 990zł rabatu

Pakiet Day Spa

Z pedicure de lux spa wraz z zabiegiem w szlafroku, poczujesz się jak w SPA - zabieg geneo w cenie 230 zł zamiast 320!

Pakiet na 10 zabiegów Endermologia Aliance

Pakiet 10 zabiegów Endermologia Aliance w cenie 1999 zł!

Polecane zabiegi

Wyjątkowe zabiegi wyselekcjonowane z myślą o potrzebach Twojej skóry.

Vivace - ZABIEG MUST HAVE

Naturalny lifting skóry Ultraformer III

TOP nr 1 w Enklawa Institute od 2009 roku Rytualny zabieg Age Smart

Łączona terapia Concept by Marta Czerkawska Burgs

O Instytucie Enklawa

Wydobyć i podkreślić naturalne piękno to nadrzędny cel i filozofia Enklawa Institute

Enklawa Institute to miejsce z duszą w starej kamienicy w centrum miasta założone przez Martę Czerkawska Burgs 14 lat temu. Beauty Expert, dyplomowany zabiegowiec/ kosmetolog, pasjonatka wewnętrznego spokoju i życia zgodnie z naturą. Z przekonaniem, że piękna i szczęśliwa dusza to piękno odzwierciedlające się na zewnątrz.

Tworząc miejsce od samego początku dba o najwyższy poziom obsługi klientów zarówno pod względem zabiegowym, relaksacyjnym uważa, ze piękno rodzi się w harmonii ciała i duszy.

Terapie w Enklawa Institute są zgodne z filozofią życia właścicielki i skupiają się na najnowszym nurcie medycyny i kosmetologii estetycznej SMART AGING. Concept ten to połączenie najlepszych technologii laserowych Alma Harmony XL Pro, Rf mikroiglowej Vivace, naturalnego liftingu Ultrafomer  i masażu orginalną Endermologią Allliance uwieńczone zabiegiem MINDFULNESS z uzdrawiającą mocą intuicyjnego masażu i muzyki w stworzonych na leczniczych częstotliwościach w wykonaniu właścicielki Marty Czerkawskiej.

Enklawa Institute  od początku istnienia jest Autoryzowanym Instytutem Dermalogica a właścicielka została doceniona za wierność marce i została Ambasadorem marki w Polsce.

Pragniemy zaprosić Was na chwilę relaksu podczas wieloetapowych autorskich zabiegów, stworzonych przez kosmetologów Instytutu. Każda procedura zabiegowa, mająca na celu poprawę wyglądu i kondycji Waszej skóry, oparta została o produkty naszych flagowej marki Dermalogica  zwieńczona wyjątkowym, relaksującym masażem.

Enklawa to również wieloletnia praktyka naturalnego makijażu permanentnego. Marta Czerkawska Burgs swoją artystyczną duszę także odzwierciedla w swojej pracy z makijażem.  Jako pierwsza wprowadziła na szczeciński rynek makijaż permanentny brwi metodą włoskową, która do dziś cieszy się największym zainteresowaniem.

Makijaż w wykonaniu właścicielki gwarantuje Ci indywidualność, lekkość nowoczesnej pigmentacji z uwzględnieniem najwyższej jakości pigmentów oraz bezpieczeństwa i higieny.

Enklawa od niedawna stworzyła Concept dla młodych kosmetologów, kosmetyczek i masażystów, którzy chcieliby otworzyć swój instytut na bazie doświadczenia i Know How Marty Czerkawskiej Burgs pod logiem Enklawa Institute. – przejście do zakładki współpraca.

Enkalwa to także Skin & Soul Bar, który proponuje Ci najlepsze rozwiązania dla skóry Dermalogica, naturalne olejki, wyszukane produkty Beauty oraz energetyczne kamienie, naturalna biżuteria wspierająca Twoją życiową energię.

Współpracujemy z najlepszymi

Zapraszamy Cię na konsultację, podczas której nasi kosmetolodzy i lekarze przeprowadzą z Tobą szczegółowy wywiad. Zaproponują Ci plan terapeutyczny dopasowany do potrzeb Twojej skóry.